Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 07:43 

@Dani_ca16: aj kuchynske linky maju v ponuke. spolupracuju so znackou Nolte a Dan Kuchen. teraz v byte v ktorom momentalne byvame sme davali u nich vyrabat kuchynu lebo sme chceli len taku za prijatelnejsi peniaz a tam nam taku boli schopni spravit. no je dobra nemozem sa stazovat! mozno aj do domu si dame k nim vyrobit. no to je este daleko. to budeme riesit az buduci rok.

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 12:40 

- aj som si myslela Danica, ze si to dokazes aj sama vyhladat a nemusim tu tym padom nic porusovat. aj ceny maju na stranke napisane, hned budes vediet, ktory rost kolko stoji. potom daj vediet, ci si nejaky vybrala. ohladom kuchynskych liniek ti odpisal Romaness, tak sa nebudem opakovat, no suhlasim s nim. dobre ti napisal.

Poslať Napísal: 14 Máj 2019, 09:46 

Romaness ;) :) Dakujem ti velmi pekne za odpoved. Mohol by si mi tu vasu odfotit? Rada by som ju videla. O tej znacke Dan Kuchen som uz cosi pocula, oni maju kvalitne kuchynske linky, ze?

Piso ;) :) Jasne, ze viem, nie som predsa lava :lol: :lol: Super, tak sa k nim pojdem aj osobne pozriet. Robia aj navrhy kuchyn? Asi hej, ze?

Poslať Napísal: 16 Máj 2019, 12:28 

- samozrejme, ze robia Danica. ako by to inak bolo, keby nerobili. chodte a oni sa o vas uz postaraju. pracuju tam sikovni ludia.

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 08:12 

Piso ;) Tak niektore kuchynske studia nerobia, uz som to zazila na vlastnu kozu, ze nas odpalili, ze oni jednoducho ponukaju len vystavene typizovane skrinky a tie si zakaznici vyskladaju ako chcu. A to my v ziadnom pripade nechceme!! Pojdeme, snad mozno aj tento tyzden si na to najdeme cas, aby sme k nim zavitali :) Potom sa ozvem ;) :)

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 13:51 

Dani_ca16 píše:
Piso ;) Tak niektore kuchynske studia nerobia, uz som to zazila na vlastnu kozu, ze nas odpalili, ze oni jednoducho ponukaju len vystavene typizovane skrinky a tie si zakaznici vyskladaju ako chcu. A to my v ziadnom pripade nechceme!! Pojdeme, snad mozno aj tento tyzden si na to najdeme cas, aby sme k nim zavitali :) Potom sa ozvem ;) :)

..jj dobre spravis, ked k nim zavitas..moja zenska k nim chodi pomaly kazdy tyzden..neviem co tam tolko vie robit, ale ked ju to bavi, tak ju nechavam, aspon mam klud doma:D:D..

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 09:01 

Miryno25.2 :) To myslis akoze vazne, ze k nim chodi kazdy tyzden??? :shock: Ma tolko zvysneho casu, ze sa stiha motat po predajni kazdy tyzden? Ved ja ledva stiham ked pridem z roboty navarit a ked treba, tak nieco upratat a je vecer. Ma moj obdiv! :) Ked je prec, tak mas veget, co?? :lol: :D

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 09:52 

ľudkovia táto predajňa o ktorej sa tu bavíte je úžasná..veľmi rada k ním chodím, keďže tam pracujú usmiatí a milí ľudia a nie iba to - majú tam aj pekný tovar/nábytok..minulý rok sme zariaďovali náš nový bytík a väčšinu máme od nich ;-) :-)

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 13:01 

.agatha.
tak hod volake foto,aby sme videli ako si zariadila.mne teraz inspiracie velmi pomozu,kedze idem tiez zariadovat.

Poslať Napísal: 07 Jún 2019, 12:42 

Caro.lina
Kukni si aj na internete, keď zadáš túto predajňu, tak ti nejaké fotky hneď vyskočia a nemusíš čakať, pokiaľ ti ich sem pridá. A taktiež oni majú dobrú webovú stránku, na každý jeden produkt tam majú fotku. No keď sa rozhodneš, choď aj priamo do predajne na živo kuknúť, niekedy fotky skresľujú. Ale to isto vieš!

Stránka 10 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre