Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 12:48 

caute...sice sme sa uz nastahovali do nasho domu, no sedacku este stale nemame...v prvom rade sme zariadovali izby, ktore boli prednejsie a az teraz sa pustame do obyvacky...tak pls radte, kde predavaju pohodlne a dizajnovo paradne sedacky?...vyssia cena nam nerobi ziadny problem...dik

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 15:03 

@igii-a prečo takúto vec riešiš ty a nie tvoja žena?my sme si to hneď na začiatku rozdelili,že ja postavím dom a potom už keď bude pripravení na zariaďovanie,tak nastúpi ona:D

Poslať Napísal: 02 Máj 2019, 09:49 

Sebô8357...ved ona aj zariadovala cely dom, na to nemozem povedat nic zle, no nepouziva a nepozna tieto rozne fora a kedze nemame ziadne skusenosti, tak si chceme najprv vypocut nejake a potom kupovat...takze mam zistit a potom spolu obehame a vyberieme...my vsetko tak spolocne robime...

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 10:04 

Ahoj Igii ;) :) Akurát včera sme boli v jednej fajnovej predajni v Prievidzi a vybrali sme si tam bohovú sedačku. Neviem akú vy hľadáte ale my sme v prvom rade chceli niečo netradičné a v Topsedačkách sme takú aj našli. Pridávam ti aj fotku, síce ešte len z predajne, lebo doma ju budeme mať až za 12 týždňov, no aspoň takto sa ti ňou môžem pochváliť ;) :)
Obrázok

Poslať Napísal: 10 Máj 2019, 11:00 

*Sofiya*
Nemam normalne slov! Ked som zbadala fotku tejto vasej sedacky, skoro som odpadla. Je uzasna, krasna ;) :) Kolko vas kostla? A presne v tejto farbe ste si ju objednali?

Poslať Napísal: 14 Máj 2019, 08:11 

@igii-jaaaaj,tak to je už iné.nevedel som,že v tomto je problém.tým pádom ako keby som nič nenapísal,okey?tým pádom sa ti budeme snažiť poradiť nejaké predajne.už jedna dobrá tu je spomenutá,tam ste boli?

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 15:33 

Anetiik ďakujem ti veľmi pekne za pochvalu ;) :) Som rada, že sa ti páči ;) :) Čiernu sme si objednali, keďže sme aj chceli čiernu sedačku, taká sa nám bude najviac hodiť do obývačky. A vyšla nás 2 580€. No budeme ju mať celokoženú a v koži exclusive :) Takže to v podstate ani tak veľa € nie je, lebo to je kvalita!

Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 09:40 

*Sofiya*
To fakt nie je az tak vela penazi. Uz som videla aj drahsie sedacky, ktore boli tiez celokozenne. A vy ste si ju u nich objednali a kolko bude trvat, pokial vam ju dorucia? Aku maju cca dodaciu lehotu? Vystavene kusky nepredavaju, ci vy ste nechceli? Prepac za tolko otazok, no som velmi zvedavy typ zeny :D :)

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 09:57 

Sofiya...my by sme chceli klasicky tvar ale zaroven by mohla byt niecim vynimocna...tato je akoze pekna, ale pre nas az moc vystredna...ten tvar by sa nam nehodil...a oni maju predajnu len v Prievidzi, ci aj niekde inde?..

Sebô8357...nie, neboli sme este nikde...ved len teraz som si vsimol, ze tu Sofia spomenula predajnu...idem kuknut aj webovu stranku a fb a rozhodneme sa s manzelkou, ci k nim zajdeme...ty s nimi mas tiez nejaku skusenosti, poznas ich?..

Poslať Napísal: 11 Jún 2019, 11:28 

Sofiya - aký pôvod sedačiek to je? Lebo na slovensku ich asi isto nevyrábajú, že?..

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre