Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 18 Apr 2019, 14:04 

SuchyLujzo píše:
viem si predstavit Boro :lol: :D tak ked dnes pridem z roboty domov, tak ti spravim jednu fotku alebo si poslem od manzelky aby bola tvoja draha rada :)

aaa vies co, uz nemusis...uz je aj tak neskoro, dlho ti to trvalo...podarilo sa mi ju ukecat aj bez toho, ze by ich videla...no vlastne na internete si pozrela snad vsetky fotky a potom povedala, ze mozme teda ist do znacky Isotra...hned som utekal do predajne, kde som vedel, ze ich maju, kedze su ich predajcovia a objednal som, aby si to nahodou nerozmyslela...

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 08:07 

Dani_ca16 ;) Choď, choď, oplatí sa ;) :) Áno máme a som rada, že si si to všimla. My sme s nimi veľmi spokojní. Nemôžem vôbec nič zlé napísať! To čo sme od nich očakávali tak to všetko spĺňajú :) Cena bola vyššia, lebo celkovo táto značka si zakladá na kvalite a tým pádom je aj cena vyššia no nám to neprekážalo. Mohli sme si ich dovoliť :)

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 15:44 

Macuska :) Pozrela som si to a aj som si ich lajkla, aby som o vsetkom vedela :) Paradne napady a inspiracie som tam nasla ;) Co znamena vyssia cena?? :shock:

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 10:53 

och aký som rád Boro, že nemusím :lol: :) tak sa mi to nechcelo fotiť a sem pridávať, vôbec nie som technický typ, tak by som zase nad tým musel dlho sedieť 8-) to je super správa, že ich už máte aj objednané. u ktorého predajcu si ich objednával?

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 10:11 

..Danica neviem ako ostatni ale mne ich ceny nepridu az tak vysoke. je jasne, ze tienenie tejto znacky je o nieco drahsie ale to preto, lebo su aj kvalitnejsie! ich kvalita je na velmi dobrej urovni. no pokial chces vediet ake su cenove rozdiely, musis si dat spravit cenove ponuky na rozne znacky tienenia a zistis to. ja som to tak vobec neriesil, lebo som na to cas nemal a po pravde som hned vedel, ze od Isotry budu najlepsie!

Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 07:06 

Ivica.

to je velmi dobre, ze si zacala tak zmyslat, ze ti je jedno co ludia hovoria a ze davas na svoje pocity!

verim ti, ze sa na ne tesis.

ved potom posli nejake fotky, ked ich budes mat, dobre?

nech sa pokocham aj ja:D:D

Poslať Napísal: 14 Máj 2019, 11:15 

oni po pravde mozno ani take drahe nie su, len predajcovia ked si daju na ne este nejaky rabat, tak konecna suma je vyssia...

Poslať Napísal: 15 Máj 2019, 10:31 

Timea uz ich maaaaam namontovane!! Vyzeraju uplne super, som rada, ze som sa nenechala prehovorit a ze som si dala farebne zaluzie:):) Fotku ti spravim a potom poslem. Mozem aj na e-mail alebo sem radsej?

Poslať Napísal: 16 Máj 2019, 09:44 

Ivica.

ejha, tak to je super informacia, dost rychlo ti ich prisli namontovat, no tesim sa s tebou.

kludne mozes aj sem fotku pridat, neporusis ziadne pravidla, nemusis sa bat.

moju e-mailovu adresu sem nechcem davat, kedze to je verejne forum.

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 08:09 

Stylo :) Vdaka ti za odpoved. Ked to bude aktualne, tak si isto dam spravit cenove ponuky a na zaklade nich sa rozhodnem. No budem mat na pamati, ze tato znacka patri medzi najlepsie. Vy mate co zaluzie alebo rolety? :?:

Stránka 22 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre