Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 10:07 

Čaute, seruste!

Neviem ako to je pri starých domoch, do toho sa moc nevyznám, ale my sme na nový dávali pálenú škridlu. Tie všelijaké šindle, plechové a neviem aké ešte strešný krytiny sa mi vôbec nepáčia. Vyzerajú tak lacno:/:/

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 12:42 

vojty tebe som odpisoval uz aj v inej teme, tak si chod kuknut...co sa tyka tohto tvojho nazoru, tak suhlasim s nim!...aj my na dome mame skridlu a fajn vsetko...aku ste davali?...od koho?...prepac ze hned tak narovinu ale nebudem tu dlho a preto chcem zistit co najviac informacii...

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 14:48 

@igii-nám pred dvoma týždňami boli robiť strechu.dávali sme pálenú škridlu Tondach,konkrétne Sambu 11.brutálne vyzerá.a sorry,že som sa takto zapojil ale keď tu nebudeš dlho,tak aby si mal čo najviac skúsenosti a informácií,tak som ti napísal aj svoju teraz čerstvú skúsenosť.

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 18:00 

sebo tak sme sa tu pekne stretli...aj my mame priamo od nich strechu na dome..

Poslať Napísal: 02 Máj 2019, 11:42 

Petra a Jerun, jaaaj, nevedel som, ze mate takyto postup. No dobre teda! Tak vam prajem, aby ste sa dobre rozhodli a potom ak nezabudnes, nam daj aj vediet, pre ktoru znacku ste sa rozhodli, dobre?

Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 12:28 

@igii-aj ja pozerám,že áno:D:Dani som nečakal,že toľko ľudí bude mať priamo od nich strešnú krytinu.a ktorý typ máte?nebodaj tiež Sambu?

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 13:49 

Igii!

Všimol som si, že si mi písal aj v inej diskusií ale tam si moc kľudný nevyzeral. Prišlo mi to, ako keby ťa otravujem. No snáď si už v pohode. Nebudem tu už spomínať značku škridly, lebo ju tu už písal Sebo. No máme tak isto od nich pálenú škridlu a konkrétne Bravuru čiernu. Super vyzerá na dome!

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 11:51 

ako citam prispevky tak pozeram, ze viaceri ludia riesia momentalne take veci ako i my.. si predstavte, ze my sme mali na stavbe dvoch klampiarov (ide o starsi dom po babke) a od jedneho ponuku mame vypracovanu a od druheho este len cakame.. no obaja maju uplne inu predstavu :lol: prvy nam povedal, ze krov je v poriadku netreba menit a druhy radi veniec mensi sklon alebo nizsiu strechu a teda krov aby isiel prec a klasicku skridlu... no povedzte, ktory ma teraz pravdu? :lol: :lol:

Poslať Napísal: 10 Máj 2019, 11:38 

Maky, tak to si v dost blbej situacii. No ja by som to riesil asi radsej tak, ze by som to na komplet vsetko vymenil. Predsa len ked ide o stary dom, tak nikdy nevies ci to nie je uz vo vnutri prehnite a pod. Pre taky lepsi pocit, by som radsej hned na zaciatku viacej investoval a potom si spokojne zil. Ved kolko by vas to cca vyslo? Mas uz aj nejake cenove ponuky?

Poslať Napísal: 14 Máj 2019, 06:58 

mas pravdu Rudo, aj my sme cez vikend dospeli k tomuto istemu nazoru, ze to radsej vsetko vymenime teraz, ked bude bordel ako potom neskor, ked uz budeme byvat.. bolo by to komplikovanejsie neskor... zatial nemam ziadnu cenovu ponuku ale cca pocitam, ze by sme sa mohli zmestit do 10 000€.. no ak niekto vie poradit, tak budem rad.. aj ohladom cien a taktiez aj ohladom dodavatelov...

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre