Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 14:44 

@macuška-vieš mi pls od neho zistiť,ktorý konkrétne máte?aký typ?číslo mi úplne stačí,ostatné veci si kuknem na nete.dík

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 10:56 

dobry postoj Pavel, takyto pristup sa mi paci, ked ma clovek! ano, staci ho vyplnit a zaslat. oni sa ti nasledne ozvu a uz ostatne veci doriesis telefonicky alebo e-mailom.

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 04:56 

Zistil som to aj sám Lujzo. Nechcelo sa mi čakať na tvoju odpoveď, tak som formulár vyplniť a fakt rýchlo mi poslali aj odpoveď. Normálne som bol až v šoku, lebo som nevedel, že tak promptne riešia cenové ponuky. Nacenili mi plynový závesný kondenzačný kotol CGB-2, čo naň hovoríš? Je dobrý? Lebo už na 90% som rozhodnutý pre nich, tak snáď aj ty ma v tom ešte utvrdíš.

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 19:23 

by si sa veru dlho nacakal Pavel, kedze vobec nemam cas sem chodit. mrzi ma to ale pracovne a rodinne veci mi to moc neumoznuju. tento co ti navrhli a nacenili je velmi dobry. kludne ho mozes zobrat. oni maju ale inak vsetky kotle dobre, kvalitne. nemam ziadne vyhrady!

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 11:12 

PavelHlinka píše:
Zistil som to aj sám Lujzo. Nechcelo sa mi čakať na tvoju odpoveď, tak som formulár vyplniť a fakt rýchlo mi poslali aj odpoveď. Normálne som bol až v šoku, lebo som nevedel, že tak promptne riešia cenové ponuky. Nacenili mi plynový závesný kondenzačný kotol CGB-2, čo naň hovoríš? Je dobrý? Lebo už na 90% som rozhodnutý pre nich, tak snáď aj ty ma v tom ešte utvrdíš.

Ahoj ;) Presne ten istý máme aj my. Značka Wolf, že?

Poslať Napísal: 08 Júl 2019, 09:43 

Všimol som si Lujzo, ale nevadí mi to, som rád, že si aspoň teraz odpísal. Aj sme sa preň rozhodli, už sme potrebovali nejaký objednať a potom mi aj jeden známi hovoril, že má presne tento a len si pochvaľoval a tak som vedel, že dobré spravím, keď ho objednám.

Áno, áno Valéria, je to od nich kotol.

Poslať Napísal: 11 Júl 2019, 15:33 

nazdárek občania...nájde sa tu nejaký týpek, ktorý má kotol so zásobníkom...potreboval by som sa popýtať nejaké otázky..dík, že mi niekto z vás odpíše...

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre