Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 54 z 62 [ Príspevkov: 614 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Apr 2019, 09:12 

To áno, ale niekomu aj to uniká, že si neuvedomuje, že aj to aký sklon je pri ňom dôležité a podobne :)

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 07:57 

ale tak o tom sklone by zase mal vedieť ten kto to bude akože zapájať, takže s tým by problém nemal byť ;)
Ten by mal mať odborné znalosti, mal by vedieť čo a ako, že človek čo to kupuje nemusí o tom mať znalosť, aj keď je dobré vedieť aspoň čo to ;)

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 06:24 

Dobre lenže, keď už ste o tom začali tak ma to celkom akože aj zaujíma, že jak je to. Čo teda treba urobiť??
Ako by mal byť umiestnený? Neni nejaký nákres na to alebo čosi, čo by mi pomohlo si to lepšie predstaviť, že jak to vlastne v praxi vyzerá??

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 08:07 

Je aj nákres, dá sa nájsť aj celá zostava, že akoby mala byť zapojená, idem to pohľadať. Tiež som po tom pátral, keď som vyberal kotol. Tak snáď to nájdem rýchlo jak som to našiel aj vtedy a pošlem ti to, ak teda ti to má pomôcť ;)

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 10:18 

Keď teda si to ty hľadal alebo teda pohľadáš, tak ja to nejdem, tak dúfam, že mi to pošleš aby sa mi to podarilo nájsť bez toho aby som nad tým musel sedieť celý deň.
Ja si aspoň čoto porobím na záhrade miesto toho hľadania :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 07:45 

tak neni to vec na ktorej stoji a pada vsetko, pretoze s tymto ta oboznamia pri montazi toho kotla, ze jak sa veci maju v akom uhle by to malo byt a vsetky podrobnosti ohladne toho, ale chapem ta, ze nejake veci chces vediet, predsa len je to ine ked kupujes nieco a mas aspon z casti o tom paru, ze jo :)

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 07:28 

Posielam ti nákres toho ako sa to dá vyriešiť, našiel som to na stránke Atmos, výrobcu peletových kotlov, tam si vieš nájsť všetko, čo potrebuješ. Aby si sa vedel zorientovať aj v zapojení aj v tom, čo všetko do toho zapojenia je potrebné zakúpiť.
Čo sa týka tohto dopravníka na pelety, tak máš dve možnosti ako ho zapojiť ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 08:58 

Díky ti. Čo sa týka toho zavesenia alebo teda tej nohy, to si nemusím zvlášť voľade zháňať hej??

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 07:14 

Nie nie, akože myslíš zvlášť kupovať hej? To neni treba, dostaneš to normálne s tým kotlom. V balení alebo akoby som ti to nazval aby si ma pochopil :)

Poslať Napísal: 09 Máj 2019, 11:05 

toto je vec, ktoru potrebujes k zapojeniu, takze sa nemusis bat toho, ze by si to nemal to vobec nie :)
ale to, ze do ktorej varianty ist to je na tebe, co ti bude lepsie praktickejsie, musis sa odrazit od tvojich moznosti, ktore mas vo svojej kotolni ;)

Stránka 54 z 62 [ Príspevkov: 614 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre