Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 14 Mar 2019, 04:40 

...ahojte:)...

velmi pekne by som sa vas chcela spytat na tuto predajnu v Bratislave...zaujimalo by ma, aky personal tam robi, ci dokazu pekne jednat so zakaznikmi a ci vedia hlavne poradit?...ake mate skusenosti?...ja som totiz velmi nerozhodny clovek a takmer stale potrebujem, aby mi aj predajca vedel poradit co je dobre a co naopak nie...som ochotna si priplatit za sedacku ale potrebujem za to aj slusne jednanie a sluzby...je to u nich mozne?..

...dakujem:)...

Poslať Napísal: 14 Mar 2019, 12:28 

@Alla01 - Nikdy som nevyužívala takéto fóra ale teraz keď som ostala na materskej, tak sa niekedy nudím a čítam si rôzne diskusie. Na niektorých sa dobre bavím :D no niektoré mi aj pomohli. Všimla som si teraz túto tvoju správičku a my od nich máme sedačku, tak preto ti chcem napísať moje skúsenosti. Čo sa týka toho personálu, tak sa vôbec nemusíš báť. Robia tam v pohode ľudia, teda aspoň keď sme tam my boli tak tam robili. Už som tam dlhšie nebola ale my sme s komunikáciou žiadny problém vôbec nemali! A vedia aj poradiť a aj povedať ku každej sedačke čosi o nej - mám na mysli pôvod kože, atď. Myslím, že by si tam mala zájsť. Majú tam veľký počet vystavených sedačiek a to je super, že ich môžeš aj odskúšať :)

Poslať Napísal: 22 Mar 2019, 10:29 

@samiria to som velmi rada, ze si taka chapava a ze ma do nicoho netusis.. lebo vela ludi je zavistlivych a mam takych aj v okoli tak preto si uz davam pozor, co komu poviem..

Poslať Napísal: 12 Apr 2019, 11:13 

Tak to mi je ľúto Sonička, že máš také skúsenosti a takých ľudí okolo seba. Držím palce, aby si ich už viacej nemala a aby si mala okolo seba len dobrých ľudí. Drž sa! ;) :) A pekný zvyšok dňa ti prajem ;)

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 10:11 

To je tá predajňa v Bratislave, taká tá veľká???

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 07:42 

...Hnedovlaska8:)...

kedy ste u nich kupovali sedacku?...kolko to uz je cca, pamatas si aspon orientacne rok?...ved prave preto som si vybrala ich predajne, lebo som videla na roznych fotkach, ze maju vela modelov vystavenych a ze ich mozem vsetky poskusat...len nechcem, aby sa na mna divno pozerali a preto si najprv zistujem, aky su tam predavaci...

Poslať Napísal: 18 Máj 2019, 10:05 

Vojty_Nemchek píše:
To je tá predajňa v Bratislave, taká tá veľká???

Ahoj;) Ak máš na mysli tú predajňu o ktorej je reč a celá téma, tak si dobre napísal, že jednu pobočku majú v Bratislave a je dosť veľká, až priam obrovská. No majú aj druhú pobočku o čosi menšiu v Banskej Bystrici. Musím uznať, že majú dobrý výber. Pred rokom sme u nich boli a aj sme vybrali sedačku, lebo u nich sa nám najviac páčili. No treba osobne zájsť aby človek uveril;)

Poslať Napísal: 20 Máj 2019, 10:49 

Hej tú som mal na mysli, veď iba o nej sa tu bavíte či aj o nejakých iných??? Koľko u nich trvá dodanie ak by sme u nich objednali???

Poslať Napísal: 24 Máj 2019, 08:55 

Vojty_Nemchek píše:
Hej tú som mal na mysli, veď iba o nej sa tu bavíte či aj o nejakých iných??? Koľko u nich trvá dodanie ak by sme u nich objednali???

Prevažne sa dá povedať, že iba o tej je reč aj keď niektoré baby tu spomínali aj nejaké iné predajne so sedačkami. No aj z mojich vlastným skúsenosti by som ti odporúčala túto:) Dobu dodania majú od 6 do 8 týždňov.

Poslať Napísal: 28 Máj 2019, 11:49 

HeňaNemethová!

To som si akosi nevšimol, no aj tak je to nepodstatné momentálne pre mňa. Okey, tá doba je akurát. A ty máš od nich? Ak áno, môžeš poslať foto?

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre