Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 28 Jan 2019, 09:57 

Ahojte ženy ;) Smiem sa spýtať, či máte niektorá doma biele dvere ale aj s nejakými pásikmi či predelmi? Ak áno, aká je údržba? Veľmi sa mi také dvere páčia ale všetci ma odhovárajú, že vraj sa tam veľmi chytá špina a nejde to vyčistiť a preto ma zaujíma, či to je ozaj tak. Snáď tu dostanem odpoveď, lebo ja by som už mala aj vybraté keby mi to doma prešlo :D

Poslať Napísal: 04 Feb 2019, 13:33 

PRESNE TOHO SME SA DRZALI PETI. NECHCELI SME ZIADNE TAKE PREPLACANE, LEBO TO BY SA NAM PO PRVE ANI NEHODILO A PO DRUHE SA MI TAKE DVERE ANI NEPACIA. A TIEZ SME NECHCELI ZIADNE MEDZIERKY A SKLA, LEBO BY SOM TO ZBYTOCNE MUSELA NONSTOP CISTIT. CHCELA SOM PRAKTICKE A PEKNE. A MYSLIM, ZE SA MI TO AJ PODARILO.

Poslať Napísal: 21 Feb 2019, 17:56 

AKE PASIKY CI PREDELI MAS NA MYSLI? DOROTKA? SKUS PRIDAT AJ NEJAKE FOTKY ABY SME SA LEPSIE POCHOPILI :) ;)

Poslať Napísal: 22 Feb 2019, 07:31 

samozrejme,že to je možné Malvušik.ospravedlňujem sa,že odpisujem až takto neskôr ale bola som dlho odcestovaná:/čo by si potrebovala vedieť?kľudne sa pýtaj:)

Poslať Napísal: 25 Feb 2019, 08:48 

...Dorot-ka2502:)...

my mame doma taketo dvere (vid. foto)...sice nie su biele ale su hnede ale predeli na nich mame a nepovedala by som, ze je horsia udrzba...je sice pravda, ze sa tam nachyta prach ale v pohode sa to da vysavacom odstranit alebo tenkou handrickou...tiez som chcela biele ale napokon sme sa zhodli, ze viacej sa nam budu hodit hnede, tak sme isli do takych...
Obrázok

Poslať Napísal: 25 Feb 2019, 13:23 

Biele vyzerajú fajn, no ale možno ich bude třeba trocha viac umývať. My máme svetlo hnedé a aj na tom sa toho usadzuje.

Poslať Napísal: 28 Feb 2019, 08:50 

Barbie89 píše:
samozrejme,že to je možné Malvušik.ospravedlňujem sa,že odpisujem až takto neskôr ale bola som dlho odcestovaná:/čo by si potrebovala vedieť?kľudne sa pýtaj:)

V POHODE, TO VOBEC NEVADI. UZ SOM SI SICE VACSINU INFORMACII POZISTOVALA ALE AJ TAK BY SOM CHCELA ZISTIT, AKU MAJU DODACIU LEHOTU? LEBO PREDSA LEN JE VELMI MALE PERCENTO, ZE BY PRESNE TAKY ROZMER DVERI MALI NA SKLADE, KTORY MY POTREBUJEME. UZ LEN TUTO VEC POTREBUJEM ZISTIT A POJDEM OBJEDNAVAT.

Poslať Napísal: 18 Mar 2019, 12:49 

Perla mám na mysli také, ako tu pridala na fotke Alla, akurát v bielej farbe. Máš také?

Alla ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. Som rada, že si mi napísala ako sa o ne staráš a aká je údržba. Je mi jasné, že na bielych bude všetko viacej vidieť ako na takýchto tmavých. Ja mám práve že ten druhý problém, že iné sa mi nehodia iba biele. A tak to budem musieť risknúť. A chcem sa ťa ešte spýtať, za tie predeli si aj niečo naviac platila?

Poslať Napísal: 18 Apr 2019, 15:08 

JOJ TAK PRESNE TAKE VERU NEMAM. MY MAME TROSKU INE DVERE A TAKE INE PREDELI.

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 07:45 

...Dorot-ka2502:)...

pokial to mas tak, ze jedine biele sa ti hodia, tak nemas na vyber...budes ich musiet castejsie utierat...ale zase nie je to az take hrozne...ved ako kazda biela vec...myslim, ze som nic nepriplacala...ale klamala by som ta, keby som povedala, ze som o tom na 100% presvedcena...nepamatam si to uz moc...no zda sa mi, ze som za predeli neplatila nic navyse...

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre