Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 48 z 56 [ Príspevkov: 559 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 10 Apr 2019, 06:39 

Este to tak aby som vyberal farbu dosiek podla toho aby na nich nebolo nic vidiet. To by uz co bolo. Uz ked vyberiem nieco, pri com som si isty kvalitou tak vzhlad budem vyberat podla seba, co mi padne do oka nie podla toho ci bude alebo nebude vidiet :roll: :mrgreen:

Poslať Napísal: 10 Apr 2019, 11:03 

Dazd teda tiez neni problemom ak je na povrchu dosiek ochranna vrstva? Obavam sa zmien pocasia aby sa mi to na nich neukazalo hned po par dazdoch alebo nedajboze po jednej zime, ze ked mrazy pridu. Lebo to by ma asi celkom znechutilo :/

Poslať Napísal: 11 Apr 2019, 07:38 

Olipar ako čítam máš na to presne taký pohľad ako ja. Tiež si myslím, že je to nezmysel, že tá farba by sa mala vyberať podľa toho čo sa páči.
Čo sa hodí a nie ešte aj pri tom myslieť, či to bude ok pri čistení.

Poslať Napísal: 11 Apr 2019, 08:54 

Klement ozaj len tak vodou? To stačí? To mi nenapadlo, že to by mohlo vyčistiť, čiže potom aj napríklad dážď by mohol zmyť nejaké nečistoty nie?
Ak teda som to dobre pochopil :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 07:01 

Alfo tou dlhsou zarukou co si mi pisal mas co na mysli? Pisal si mi o tych dvoch rokoch, to si uvedomujem, to mi je viac ako jasne, ze vacsina to tak ma, lenze si pisal, ze sa da zohnat aj s dlhsou a to ma zaujalo!

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 09:19 

Dag áno áno je to možné. Dážď doskám tiež prospeje, ale nie všetky ho znesú.
Ale podľa mňa nie je nič lepšie ako keď stačí dosky omyť vodou a sú čisté. Že nemusíš ich pred letom nejako kadejakými špeciálnymi priprávkami drhnúť alebo čo.
Osobne by som do takých dosiek nešiel, ktoré by si vyžadovali nejakú komplikovanú údržbu ;)

Poslať Napísal: 17 Apr 2019, 11:36 

..ahojte..rád by som vedel ako je to s popraskaním dosiek..videl som už popraskané drevoplastové dosky..a vábne to nevyzeralo ani len náhodou..zaujímalo by ma, keď sa niečo takéto stane, či je možné len tie poškodené dosky vymeniť alebo ako to funguje v takomto prípade??..

Poslať Napísal: 18 Apr 2019, 06:20 

...myslim ze same dosky by sa mali dat vymenit, tie co popraskaju...ale ked zainvestujes do kvalitnych dosiek, tak sa nemusis popraskania bat...osobne by som sa inak orientoval v tom...nezameriaval by som sa na to, ze co robit ak pride problem, ale co robit aby neprisiel...;)

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 08:03 

lipex len to treba vedieť na čo sa zamerať podľa čoho to vyberať tie dosky, aby to prinieslo želaný efekt, tak ako ja sa o to teraz zaujímam, lebo tiež som nemal šajnu o ničom. Ani aká je výroba dosiek, jak to prebieha a duplom nie aký to môže mať vplyv na vzhľad a kvalitu dosiek ;)

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 09:30 

dážď prospeje, ak sú dosky mu vystavené, mnoho ľudí má dosky na krytej terase a tam s tým svojvoľným dažďom by som povedal, že je kulinček problém :mrgreen: :mrgreen:

Stránka 48 z 56 [ Príspevkov: 559 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre