Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 27 Mar 2019, 08:46 

Tak rady si nájdeš, aj ako vybrať krbovú vložku, aj ako ju obostavať, to nehovorím, takéto infošky si vieš nájsť, ale nakoľko sú založené na pravdivých informáciách tak myslím, že to už je dosť na polemizovanie. Pretože je jedna vec, keď laik spíše, že ako vyberať krbovú vložku a je iné, keď krbár ti z vlastnej skúsenosti povie, čo by bolo vhodné a vie ti to aj odôvodniť ;)

Poslať Napísal: 08 Apr 2019, 07:22 

...tie informacie aj mozu byt pravdive...len kazdy sa k nim moze inak postavit...inak to moze ponat...a tam moze praveze nastat ta chyba...ten problem...

Poslať Napísal: 11 Apr 2019, 10:39 

Tých problémov, ktoré môžu nastať môže byť niekoľko. Nástrahy na amatéra, na laika podľa môjho názoru číhajú v takomto prípade na každom rohu.
Šak to neni ja neviem domček z lega alebo niečo podobné, ale krb musí byť kvalitne postavený, lebo tam ide o veľa!

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 06:59 

Len nad tym sa musi kazdy sam zamysliet. Ze ako chce do toho ist a aj to ake rizika to so sebou prinasa, ak by to slo na vlastnu past.
Clovek si to viac uvedomi, ked sa stretne s krbarom a ten mu povie o svojich skusenostiach a o nastrahach, ktore by mohli stretnut ;)

Poslať Napísal: 18 Apr 2019, 06:17 

...v tomto je kus pravdy, co si napisal...ide o to, ze proste moze napriklad pri nekvalitnej krbovej vlozke hrozit napriklad aj jej prasknutie...co by som ja teda zazit nechcel ani za svet...lebo prasknuta vlozka sa neda len tak vymenit jak mavnutim carovneho prutika...ale proste to bude treba vymenit celu vlozku...za kvalitnu...pri ktorej nieco taketo nehrozi...

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 09:45 

Toto by myslim nechcel zazit nik. Ved z toho take problemy mozu byt, ze dovidenia. A ked uz teda zvazujem, ze dam krb a ze dam do neho peniaze, tak nech to je riesenie dobre a na roky, no nie??

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 06:29 

Čítam že máte rôzne skúsenosti s krbmi...Preto by som bol rád keby ste mi niekto napísali...Opísali, že ako je vhodné postupovať...Tak aby som sa podľa toho vedel zariadiť...Aby som to podľa vašich rád aj vedel dať urobiť... :geek:
Lebo pre mňa je to...A to priznám bez akéhokoľvek mučenia - španielska dedina... :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 11:52 

Presne o tomto mne porozpraval krbar. Ako postupovat, ako vyberat krbovu vlozku a vsetko co je dolezite. Z mojho pohladu je na mieste obratit sa na firmu, co krby robi, ze ich aj stavaju.
My sme sa stretli s firmou Deltako, co som ja vnimal pri nich ako velky benefit to bolo to, ze maju aj svoje krbove vlozky, cize nam pomohli uz so samotnym vyberom a tiez aj vysvetlili preco je vhodne to co nam odporucaju ;)

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 07:50 

Lenže keď mi poskytne nejaká firma poradenstvo, tak bude asi aj očakávať, že všetko na nich nechám, nie?...A čo keď by som sa rozhodol inak?...Že by som si to chcel dať sám celé dokopy??...

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 08:58 

To ci to budu ocakavat to ti nepoviem, no ja som to tak urobil, ze som vyuzil aj ich rady, ich poradenstvo a tiez aj ostatne sluzby.
Cize aj samotnu realizaciu krbu a podla mna je to dobre, ked je takato moznost. Pretoze nemusis ty zhanat zvlast si krbovu vlozku, zvlast krbara a este zvlast aj niekoho na reviziu komina.

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 406 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre