Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Feb 2019, 10:26 

Pali!
A prečo ste ohrev vody nechceli? To vychádzalo drahšie alebo vy ste to už mali nejako inak poriešené? Áno, už to mám nacenené a už sa len rozhodujem či idem do toho alebo či skúsim ešte nejakú inú firmu. Ale pravdepodobne kašlem na to a objednám cez nich kotol.

MichalS!
Vďaka za vysvetlenie. Vôbec si ma tým neodradil, to sa nemuší báť! Ja som len chcel vedieť s čím mám rátať a s čím nie, vieš aby som bol na všetko pripravení.

Poslať Napísal: 12 Feb 2019, 12:02 

Adam1984 to som potom rad, ze som ta neodradil!...uz teraz si na vsetko pripraveni, takze mozes zacat riesit veci priamo s firmou...vela stastia!...

Poslať Napísal: 15 Feb 2019, 11:52 

MichalS!
Už som aj začal a dík!

Poslať Napísal: 18 Feb 2019, 14:05 

Nám sa akurát cez víkend pokazil kotol, skoro ma porazilo, keď som to zistil :( jedno je len šťastie, že už nie sú také obrovské mrazy a že netreba až tak veľa kúriť. No aj napriek tomu to chcem hneď teraz poriešiť a zohnať nový. ktorú značku teraz odporúčate? Ktoré kotle sú kvalitné a dobré? aby mi zase vydržal minimálne 20 rokov ako tento, čo sme mali. dík za odporúčania

Poslať Napísal: 04 Mar 2019, 14:24 

A aky si mal doteraz Pavel? Ked si s nim bol spokojny, tak si kup taku istu znacku, len nejaku novsiu verziu, nie? Ci uz ich nevyrabaju?

Poslať Napísal: 19 Mar 2019, 07:47 

to veru nepotesi pavel, ked sa pokazi kotol, lebo to nie je zalezitost par eur ale tisiciek eur. no daj riadny pozor, aby si nekupil nejaky smejd. radsej zase investuj do kvality, ktora ti vydrzi. my mame momentalne kotol znacky Wolf a vyhovuje nam. predtym sme mali inu znacku a ten nebol az tak dobry ako tento. takze z mojich skusenosti ti od nich doporucujem kondenzacny kotol.

Poslať Napísal: 21 Mar 2019, 11:25 

Tú značku už Radik nechcem, lebo chcem vyskúšať nejakú inú. Počul som už do viacerých, že teraz moc tá firma nerobí podarané kotle, tak neviem ani sám čo spraviť.

Vidíš o tejto značke som veľa toho ešte nepočul Lujzo. Vieš mi aj poradiť v akej cenovej relácií sa nachádzajú? Nemajú nejako extra drahé produkty?

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 10:06 

no viem, kedze ako som napisal, tak kotol od nich mame. presnu cenu ti ale nepoviem, lebo si ju nepamatam. ale treba pocitat s tym, ze najlacnejsie kotle to nie su! oni tym ze su kvalitnejsie, tak su aj drahsie. no oplati sa investovat! ja som velmi spoko. ze som vybral tento!

Poslať Napísal: 04 Apr 2019, 14:52 

S tým aj počítam Lujzo, že ma výmena kotla bude stáť viacej peňazí. Ale investujem, lebo chcem mať zase minimálne na 20 rokov pokoj. A ako by som sa dostal k ich kotlom? Oni ich priamo aj predávajú alebo len dodávajú iným menším predajniam? Kontaktný formulár som na ich stránke našiel ale neviem ako ďalej postupovať. Stačí ho vyplniť a oni ma už budú kontaktovať?

Poslať Napísal: 09 Apr 2019, 07:15 

SuchyLujzo píše:
to veru nepotesi pavel, ked sa pokazi kotol, lebo to nie je zalezitost par eur ale tisiciek eur. no daj riadny pozor, aby si nekupil nejaky smejd. radsej zase investuj do kvality, ktora ti vydrzi. my mame momentalne kotol znacky Wolf a vyhovuje nam. predtym sme mali inu znacku a ten nebol az tak dobry ako tento. takze z mojich skusenosti ti od nich doporucujem kondenzacny kotol.

Aj my máme kondenzačný kotol tejto značky a sme max. spokojní. Pred dvoma rokmi sme to riešili, keďže sa nám tiež dokazil ten starý. No ale ten mal už riadne veľa rokov, takže sa ani nedučujem, že vypovedal. Môj drahý ale hneď vedel, že od týchto zoberieme a že bude dobrý. On si to všetko pekne pozisťoval, šikulo to je :lol: :D

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre