Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Americka chladnicka
 Poslať Napísal: 20 Jún 2018, 09:44 

zdar
dobry vyber nie? vahali ste medzi viacerymi, ci toto sa stalo takym favoritom pre vas? aj to prevedenie je relativne pekne, celkom by ma zaujimalo jak ste vybavovali odvoz takejto chladnicky z predajne :mrgreen:

Poslať Napísal: 28 Jún 2018, 08:26 

kedze kupovali v tom obchode co dal link tak tam to nie je problem s dopravou co viem. tam ked si kupis cokolvek a nevies ako to dostat domov tak si vies u nich vybavit dopravu a privezu ti to rovno domov a to bezplatne. co je podla mna velkym plusom, lebo si vezmi, ze by si do osobneho auta mal pchat nejako tu chladnicku to by bolo na nervy. takto ti to privezu a budes to mat doma 8-)

Poslať Napísal: 28 Jún 2018, 09:33 

Ruho píše:
zdar
dobry vyber nie? vahali ste medzi viacerymi, ci toto sa stalo takym favoritom pre vas? aj to prevedenie je relativne pekne, celkom by ma zaujimalo jak ste vybavovali odvoz takejto chladnicky z predajne :mrgreen:

myslim si, ze sme vyhodne kupili a kvalitu, takze ja som s tym stotozneny a uplne v pohodke nemam s tym problem, favoritov sme mali dvoch, ale tato to napokon vyhrala, ked sme si to este z viacerych stran pozreli, prebrali, premysleli ;)
odvoz? tak ako ti zvarac napisal :shock:

Poslať Napísal: 29 Jún 2018, 10:07 

Jo, Gleb a to je to dolezite.
Odvoz v tomto pripade je podla mna velkou vyhodou, lebo co viem niektore obchody si aj to uctuju a teda neni to zrovna malo penazi, ked byvas dalej od predajne :cry:

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 16:48 

americka chladnicka je podla mna super je to vyhra mat nieco take doma, lebo fakt ked je doma viac ludi, tak sa naplni ta chladnicka ani sa clovek nenazda a vyprazdni sa este rychlejsie jak sa naplnila, cize mensiu u nas si uz ani predstavit neviem :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Aug 2018, 08:03 

zdar
potom parada, si pisal, ze z Planea je, dobre si pamatam nie? teraz pred par tyzdnami aj sestra bola na predajni a vybrala si pracku, lebo sa jej stara pokazila, tiez uz mala svoje odzite, tak isla tam, sme sa rozpravali o tom, ze aj odvoz sa da vybavit, co ste mi pisali, tak tam zasla a v pohode sicko vybavila :mrgreen:

Poslať Napísal: 22 Sep 2018, 21:36 

Ruho píše:
zdar
potom parada, si pisal, ze z Planea je, dobre si pamatam nie? teraz pred par tyzdnami aj sestra bola na predajni a vybrala si pracku, lebo sa jej stara pokazila, tiez uz mala svoje odzite, tak isla tam, sme sa rozpravali o tom, ze aj odvoz sa da vybavit, co ste mi pisali, tak tam zasla a v pohode sicko vybavila :mrgreen:

...tak to je radosti ked sa nieco takto pokazi...ked to najmenej cakas...ale tak stale lepsie pracka ako chladnicka...aj ked je pravdou...ze dnes zohnat novy kus nie je nejaky problem...len clovek sa potom rychlejsie musi rozhodnut....co chce...s akymi programami a podobne zalezitost...ze neni tam potom tolko casu a priestoru na premyslanie...

Poslať Napísal: 13 Apr 2019, 16:58 

Rozmýšľam nad zaobstaraním tejto chladničky https://www.equiplo.sk/americke-chladni ... GSX961NSAZ s predným panelom, že je vidieť do vnútra a k policiam sa dá dostať bez otvorenia celých dverí. Máte s tým niekto skúsenosť, ako veľmi sa vám to napríklad v praxi osvedčilo (malo by to viesť k menšej spotrebe)?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 13 Apr 2019, 16:58

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre