Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 182 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 16:13 

Idusš.Pekárová - oni majú zbytočne predražené dvere! Od nich by som nekupoval. Skôr Sapeli, od nich máme aj my. A tak súhlasím s tvojím názorom na ich firmu:)

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:26 

a na vchodove dvere od firmy Adlo alebo FM-dvere co hovorite?...zatial som pozerala len po internete ale tieto dve firmy sa mi celkom pozdavaju lebo ponukaju pekne a moderne dvere...Adlo je aj znama firma ale ta FM mi nic nehovori...mate niekto od nich?...

Poslať Napísal: 18 Feb 2019, 09:45 

Jarika02 píše:
a na vchodove dvere od firmy Adlo alebo FM-dvere co hovorite?...zatial som pozerala len po internete ale tieto dve firmy sa mi celkom pozdavaju lebo ponukaju pekne a moderne dvere...Adlo je aj znama firma ale ta FM mi nic nehovori...mate niekto od nich?...

Nechcem byť zlá, ale na dvere od firmy Adlo som nepočula moc dobré ohlasy :( Možno to len kamarátka nemala šťastie ale im dodali úplne otrasné dvere a ešte boli aj poškodené. Ale ako ti veľa ľudí povie - "sto ľudí, sto názorov" a už len ty sa musíš rozhodnúť čo spravíš. Ja osobne s nimi skúsenosť nemám, ja mám s inými, takže ti neviem povedať. Len tlmočím, čo mi moja najlepšia kamarátka spomínala.

Poslať Napísal: 10 Mar 2019, 16:30 

Soni a smiem vediet, s ktorou firmou mate skusenost? Dakujem!!!

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 13:46 

Radik-99 píše:
Soni a smiem vediet, s ktorou firmou mate skusenost? Dakujem!!!

Jasné, nevidím dôvod na to, aby som ti to nenapísala. Mám dobrú skúsenosť s firmou Sapeli. Od nich máme bezpečnostné a taktiež aj interiérové dvere. Všetko OK.

Poslať Napísal: 08 Apr 2019, 06:47 

Tomino41 píše:
Idusš.Pekárová - oni majú zbytočne predražené dvere! Od nich by som nekupoval. Skôr Sapeli, od nich máme aj my. A tak súhlasím s tvojím názorom na ich firmu:)

Aj to, to máš pravdu, ale to som sem nechcela písať, lebo ich nechcem moc očierňovať.. No všetci, čo si dávali k ním spraviť cenovú ponuku tak vedia že, majú vyššie ceny.. Som rada, že súhlasíš a že máš tiež od nich dvere.. Aspoň ti nemusím písať, aké sú dobré, keďže o tom vieš..

Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 11:16 

Soni a to je ta ceska firma? Oni tam vyrabaju vsetky dvere a tu maju len mensiu predajnu, ze? Lebo o nich sa mi uz nejake informacie do usi dostali a cosi som si aj tu precital v tych starsich spravach. Som normalne v soku, ze viaceri maju od nich dvere. Vidim to tak, ze ich pojdem asi navstivit!!!

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 07:58 

Radik-99 píše:
Soni a to je ta ceska firma? Oni tam vyrabaju vsetky dvere a tu maju len mensiu predajnu, ze? Lebo o nich sa mi uz nejake informacie do usi dostali a cosi som si aj tu precital v tych starsich spravach. Som normalne v soku, ze viaceri maju od nich dvere. Vidim to tak, ze ich pojdem asi navstivit!!!

Heeej, oni majú závody v Česku, aj viacej predajní v Česku a tu na Slovensku majú iba jednu, ale tak stačí zatiaľ si myslím. Tí ktorí chcú, tak budú cestovať aj ďalej, ako aj my. Oplatí sa ich navštíviť. A ak tam niekedy pôjdeš, tak potom daj vedieť, aký si mal feeling z nich a či si aj niečo vybral, oki?

Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 17:33 

Dobrý deň:-)

Ostali sme v šoku, keď sme sa dozvedeli, že i Sapeli ponúka vchodové dvere. Škoda, že sme o tom nevedeli skôr:-/ No nevadí, ideme teraz riešiť interiérové, keďže konečne sme nasporili peniažky. Tí, čo od nich máte, mohli by ste mi poposielať nejaké fotky? Chcela by som vidieť, ako v skutočnosti vyzerajú.

Vopred ďakujem:-)

Poslať Napísal: 02 Okt 2020, 10:35 

caute ludkovia! este sice mame nejaky ten cas ale radsej skor zacnem aspon zistovat, aby potom nebolo uz neskoro, kedze kazda firma ma aj nejaku tu dodaciu lehotu. a preto si necham poradit od koho ste brali interierove dvere do domu? bude ich viac, chcel by som hned naraz do celeho baraku. kto vam dal aj slusnu cenu? ale bacha, aby boli aj kvalitne, na tom si potrpim!

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 182 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre