Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 21 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 12:45 

POZOR na REMAX realitnu kancelariu pobočka Topoľčany. Amatéri a neprofesionáli. Dostanú Vás do problémov. Radšej sa im vyhnite.

Poslať Napísal: 28 Dec 2017, 07:31 

Ahojte chcem len tolko,ze mam rozne skusenosti s RK ale predsa sa mi stalo ,ze som predával byt a zaroven som kupoval dom cez RK - SOTHIS.Bol som maximalne spokojny.Odporucam..

Poslať Napísal: 09 Júl 2018, 07:03 

Dobrý deň ľudkovia chcem vás upozorniť na pána Nahálku s realitky Top Bývanie nikdy si nezacinajte s týmto pánom berie zálohy za klamstvá a potom ich nechce vrátiť nedvíha telefóny nekomunikuje sama s mužom teraz riešim takýto problém s týmto pánom obral nás o 3000 € za pozemok tešili sme sa s manželom že si postavíme konečne nový domček keďže som na materskej dovolenke nemôžme si dovoliť takúto stratu ....ľudkovia dajte si pozor

Poslať Napísal: 13 Júl 2018, 07:47 

Velmi zla skusenost s realitkou REINS ! NIKDY REINS!!!!!

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 19:50 

Recenzia na CASMAR Reality - Trnava

Kúpili sme holodom. Pokiaľ nebola splatená kúpna cena, všetko bolo v poriadku. Potom sa situácia otočila. Po zaplatení kúpnej ceny prestal stavebník s prácami a mešká s dokončením dohodnutých a zaplatených prác na stavbe. Pri kontakte realitka neodpovedá. A keď, tak veľmi stručne a od veci. I pri mesačnom meškaní nedokážeme dotlačiť realitku k splneniu zmluvy a odovzdaniu stavby.
Tento prístup sa podobá pyramídovej hre, pri ktorej lákajú ľudí vložiť peniaze a protihodnoty sa už v živote nedočkajú.

Kto má na túto realitku relevantné recenzie, nech sa ozve.

Ďakujem

Poslať Napísal: 19 Aug 2018, 20:06 

[quote="Daniel"]Ja mám veľmi zlú skúsenosť s realitkou Kamzík. Pri predaji domu nám tvrdili že súčasťou je aj prístupová cesta, po kúpe sme zistili že to je už iná parcela. Teraz sa nemáme k domu ako dostať a majiteľ parcely chce za ňu pekne zaplatiť. Realitka sa samozrejme iba vyhovára že to nie je ich problém. Len sa vykrúcajú, vyhýbajte sa jej![/quote]

s touto realitkou mam aj ja zle skusenosti, katastrofalne nieco.Pravdy sa clovek nedovola, realitak nikdy nepusti k slovu, same vykrucania.Ak by som vedel s kym mam do cinenia, nikdy viac!!!!!!neustale vyhovorky, klamstva.Totalne neseriozny pristup.Jedina vec ktora ich zaujima, je ich provizia.Predali nam dom, kde sme sa dozadovali informacii, ci je v poriadku, ci su nejake podklady ako bol prerobeny, totalne sklamanie, oni niesu statici ani stavebne firmy, mame si to riesit sami.Po podpisani zmluvy a zaplateni zalohy bol statik na obhliadku, nutne je dom spevnit a vystuzit stropy, kedze statika je znacne narusena.Odporucanie? asi ziadne.Ak ma v predaji dany dom realitka, bud kupite ale kupi druhy.inac, proviziu za dom v hodnote 95tis. si zobrali 4,5Tisica.asi tolko.

Poslať Napísal: 12 Feb 2019, 06:24 

Dobrý deň, môj život sa zmenil po veľmi dobrej skúsenosti s realitkou Xemar. Finančný problém ktorý mi zapríčinil UŽ bývali manžel som nevedela vyriešiť a budúcnosť bývania som videla pod mostom. Veľké dlhy prerástli do exekúcií ktoré boli na byte, nezvládala som už situáciu a išlo to ešte k horšiemu. Mala som šťastie že som sa dostala do realitky, kde všetky moje veci videli ako maličkosť. Nechápala som ako to jednoducho môžu vidieť moje dlžoby. Mala som obavy či im môžem dôverovať lebo hneď začali jednať, vybavovať veci ohľadom dlžôb, vyplatili všetky dlžoby! Nabralo všetko taký rýchli spád že som už riešila sťahovanie do nového menšieho bytu ktorý mi našli. Neskoršie som pochopila že sú v tom naozaj profesionáli a vedia čo robia. Naozaj až teraz to chápem aké jednoduché to bolo pre nich . Naozaj sú to profesionáli a vedia čo robia. Môžem len pochváliť a ďakovať im za pomoc. Neviete si ani predstaviť ako je to ubíjajúce každé ráno sa budiť s pocitom že mi dlžoby narastajú a neviem to s mojim platom riešiť. Teraz mám nový život bez dlžôb kde mi môj plat postačuje na všetko čo potrebujem. Touto cestou sa im chcem poďakovať a pomôcť niekomu podobnému čo má podobný problém v živote. Odporúčam mu realitku Xemar v Banskej Bystrici. Ďakujem Evka.

Poslať Napísal: 01 Mar 2019, 23:44 

Dobrý deň, našli ste prosím tú stránku ? mňa by extra zaujímala recenzia na doas

Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 16:57 

Náhodou doas poznám ja. Máme v ich priestoroch situovanú našu právnickú kanceláriu a sme spokojní máme nižšie prevádzkové náklady než na predchádzajúcej adrese a lepšiu lokalitu hlavne. Jednanie s prenajímateľom bolo rýchle a ich prístup zodpovedný.

Poslať Napísal: 02 Apr 2019, 19:42 

viete mi niekto poradit pekne, priestorne kancelarie na prenajom? Podmienka je prirodzene odvetravanie, parkovanie, blizka dostupnost do centra a vyhodna cena

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 21 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre