Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 08 Feb 2019, 13:15 

A oni majú aj nejaký kamenný obchod Jarika? Alebo objednávaš priamo zo stránky bez vyskúšania?? :shock: :shock:

Poslať Napísal: 18 Feb 2019, 09:42 

Jarika02 píše:
mne sa velmi paci nabytok zo stranky biano.sk...sice som este nic neobjednavala ale ked zacneme zariadovat nase hniezdocko nas novy domcek tak to vyskusam...mate niekto skusenost?...

Nechcem byť zlá ale mne sa zdá, že táto stránka funguje iba ako e-shop, takže si žiadne produkty nemôžeš reálne nikde pozrieť, čo je dosť veľká nevýhoda :( Ja osobne by som nikdy žiadny takýto nábytok neobjednala bez toho, aby som ho nevidela! To je ako kupovať mačku vo vreci. To radšej už odporúčam tento Albero nábytok, majú tiež pekný, kvalitný nábytok a človek si ho môže reálne aj pozrieť, keďže väčšinu majú vystavenú. Ale ako sa rozhodneš, tak budeš mať :)

Poslať Napísal: 27 Feb 2019, 12:11 

Fuha ludia, nabytok iba z e-shopu by som si nikdy nekupoval. Nikdy neviete, co vam pride a potom len zbytocne komplikacie s vymenou a reklamaciou su!!!

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 08:15 

Radik-99 píše:
Fuha ludia, nabytok iba z e-shopu by som si nikdy nekupoval. Nikdy neviete, co vam pride a potom len zbytocne komplikacie s vymenou a reklamaciou su!!!

Asi tak nejako!.. Ani my by sme už do ničoho takého nešli.. Raz sme sa dali nahovoriť a vôbec to nedopadlo dobre a vlastne ani nám doteraz nevyreklamovali tú vec a aj tak sme potom museli kupovať novú.. Treba najprv vidieť, poskúšať a až potom kupovať.. A na to úplne ideálny je tento obchod Albero o ktorom tu diskutujete.. Oni majú pekne všetko vystavené, každú sedačku či posteľ môžte vyskúšať a presne viete, čo si kupujete..

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 11:03 

jarika tak ako ti tu aj ostatni napisali, radsej kupuj nabytok taky, ktory realne aj vidis.

nerobi to dobrotu, ked takuto drahu vec objednas len z netu.

my sme v tomto nabytku (o ktorom je cela tema) nakupovali a velka spokojnost.

tak radsej zvol takuto cestu ak ti smiem poradit.

Poslať Napísal: 19 Mar 2019, 11:07 

A to ste co objednali Sebastian? Ak to nie je tajne, hm?

Poslať Napísal: 03 Apr 2019, 12:23 

Radik-99 píše:
A to ste co objednali Sebastian? Ak to nie je tajne, hm?

A prečo by to malo byť tajné?.. Vôbec nie je!.. My máme od nich manželskú posteľ + matrace, potom kuchynský stolík a stoličky a obývačkovú zostavu.. No ešte nemáme úplne všetko zariadené, takže ešte k ním na nákup pôjdeme..

Poslať Napísal: 09 Apr 2019, 10:39 

Nazdarek :D :) Chcela by som sa informovat ci v tomto obchode predavaju aj samotne rosty na postel a ci maju v ponuke aj kuchynske linky. V detskej izbe by sme chceli vymenit rosty kedze tie ktore su tam su uz v hroznom stave a kuchynsu linku chcem novu kedze tiez nebola menena skrz financii.

Diky za odpovede :D :)

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 12:50 

– maju Danica aj samostatne rosty, my sme u nich kupovali. aj by som ti pridal presne link s nimi, len sa obavam, ze sa to tu nesmie. tak si natukaj ich stranku a tam hned maju samostatnu sekciu rosty a mozes vyberat. maju ich tam viacej –

Poslať Napísal: 17 Apr 2019, 09:32 

Piso ;) :) To ti veru nepoviem, ci sa to moze alebo nie, lebo neviem. Ale staci mi aj takato odpoved a uz si ich cez google vyhladam. Velmi pekne ti dakujem! Aj ceny tam maju napisane? A ohladom tej kuchynskej linky mi nevies poradit, vyrabaju aj tie ci nie?

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre