Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 50 z 50 [ Príspevkov: 495 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Feb 2019, 10:14 

Velos myslím, že to sú veci, ktoré niektorí nepochopíme, ani ja nie. Pre mňa je pri kúrení priorita kvalita a spoľahlivosť a nie cena. A to ani nie, že by som mal peňazí na rozhadzovanie, je len potrebné si určiť priority, čo je pre mňa dôležité!

Poslať Napísal: 11 Feb 2019, 10:53 

...akym sposobom cistite kotle? lebo v tomto sa stracam predsa len nejaky popol aj z peliet musi byt tak by ma zaujimalo ako sa to cisti :)

Poslať Napísal: 12 Feb 2019, 11:41 

na cistenie takychto kotlov sluzi uz dnes aj taky pristroj...alebo akoby som to mal nazvat...ktory zabezpecuje cistenie bez toho aby ty si nejako sa musel o to starat...ty to manualne cistit...aj ked samozrejme ak by si velmi chcel tak si mozes aj sam ho cistit...

Poslať Napísal: 13 Feb 2019, 11:00 

Stojar píše:
na cistenie takychto kotlov sluzi uz dnes aj taky pristroj...alebo akoby som to mal nazvat...ktory zabezpecuje cistenie bez toho aby ty si nejako sa musel o to starat...ty to manualne cistit...aj ked samozrejme ak by si velmi chcel tak si mozes aj sam ho cistit...

...pristroj? aky pristroj? prepac, ale celkom ti nerozumiem co mi tymto chces povedat co by to malo byt, jasne, ze budem radsej keby nieco to urobilo za mna ale neviem si predstavit na akom principe to funguje :|

Poslať Napísal: 14 Feb 2019, 07:50 

Osobne si nepamatam ako sa to vola, ale tiez som to pozeral uz, v podstate to funguje tak, ze sa ten kotol akoby sam odpopolni alebo akoby som to mal povedat.
Neviem najst na to to spravne slovo, ale snad mi budes rozumiet ;)

Stránka 50 z 50 [ Príspevkov: 495 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre