Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 28 Jan 2019, 09:05 

môj názor je, že mám začo ale nebudem sa tu s tebou hádať lučič, lebo to by bolo aj tak zbytočné. my máme CWL-400 Excellent. nám tento odporučili na náš dom, tak sme ich poslúchli a fajn, vyhovuje nám všetko.

Poslať Napísal: 29 Jan 2019, 11:38 

Smiem sa spytat, aky je rozdiel medzi tou jednotkou cwl-300 a cwl-400? Vo velkosti a vykonnosti alebo este v niecom inom? Nikdy som taketo veci neriesil, kedze to nebolo povinne ale teraz ma to zacalo zaujimat a chcel by som byt trochu v obraze. Budem rad, ked mi to vysvetlite. Vdaka

Poslať Napísal: 01 Feb 2019, 13:53 

Srsiak no napriklad znacky ako su Wolf a ine take viacej zname. Akoze aj ta, ktoru tu spomenul pavucisko mi nieco hovori ale neviem o nej tolko, ako napriklad o tej, ktoru som tu spomenul. Este som sa ale nerozhodol a preto tomu davam sancu a chcem zistit cenu. No len neviem, ci sa toho dozijem. Ty mi nevies poradit? Diky

Poslať Napísal: 06 Feb 2019, 13:48 

Bohuzial tu znacku jednotky som si nedaval ani ja nacenovat Olipar, tak ti vobec neviem povedat ako sa cenovo ich jednotky pohybuju. Ja som taktiez riesil skor tuto, ktoru si tu ty napisal. A my aj od nich mame vetraciu jednotku a aj tepelne cerpadlo. A sme spokojny. Ich jednotky maju lahku manipulaciu, nic komplikovane a to som rad, lebo vela krat nie som aj tyzden doma a aspon si to vie aj manzelka nastavit ako chce a potrebuje. To bolo pre nas prvorade, aby to bolo jednoduche!

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:30 

je to dobra vec ako tu mnohi z vas uz napisali...momentalne byvame v podnajme v dome a tu mame rekuperacnu jednotku od Helios...uz si budujeme svoje vlastne hniezdocko nas vlastny dom a tam tiez dame isto rekuperaciu...rozmyslame ze tej istej znacky...

Poslať Napísal: 24 Feb 2019, 03:59 

Zacinam byt po pravde trochu zmateny z toho, kolko roznych znaciek existuje na rekuperacne jednotky :/:/

Poslať Napísal: 25 Feb 2019, 11:42 

Srsiak hm, tak z toho usudzujem, ze to bohvie aka dobra znacka asi nie je, ked si ju tu zatial nikto nedal ani len nacenit. Podme sa teda bavit o tej Wolf. Povedz mi o nej nejake blizsie informacie. Ake maju ich jednotky vykony, aky maju servis, atd. Trochu ta s tym pootravujem!

Poslať Napísal: 27 Feb 2019, 08:56 

Ako to ti neviem povedat, kedze s nimi ziadne skusenosti nemam a ani ziadne ine referencie od znamych ludi, kedze vacsinou to moji blizky riesia cez tuto, co mam od nich jednotku. Ale podme na tie dolezitejsie informacie. Co sa tyka vykonov, tak tie si popozeraj tu na stranke: https://slovensko.wolf.eu/koncovi-pouzi ... e-systemy/. Vsetko tam je vypisane. A ohladom servisu to je tak, ze kontaktujes priamo tuto firmu a oni to potom vsetko riesia. Takze nie je s tym velky problem. No ja som doposial ziadny problem ani nemusel riesit, lebo ziadnu poruchu som nemal a dufam, ze dlhu dobu ani nebudem mat! Tolko v skratke o ich produktoch. Ak ta este nieco napadne, tak sa pytaj.

Poslať Napísal: 06 Mar 2019, 10:01 

Slepek píše:
Zacinam byt po pravde trochu zmateny z toho, kolko roznych znaciek existuje na rekuperacne jednotky :/:/

A TO TU VOBEC VSETKY NIE SU SPOMENUTE. KEBY SOM TI TU UPLNE VSETKY VYPISAL, TAK POTOM BY SI BOL ESTE VIACEJ ZMATENY! A TO SI VOBEC NEROBIM SRANDU. NO NEBUDEM TA MYLIT, KEDZE NAJLEPSIE ZNACKY SU TU VYPISANE A BOLO BY FAJN, KEBY SI SA IBA MEDZI NIMI ROZHODOVAL.

Poslať Napísal: 08 Mar 2019, 08:05 

To myslis vazne Fer_chi? Je este viacej tych znaciek?? :O:O Fakt mi ich sem radsej nepis, lebo uz vobec nebudem vediet a nakoniec sa na to vykaslem a nic nevyberiem a to nechcem :/:/ Na rekuperaciu som doposial pocul len dobre veci a preto by som to chcel mat v dome. A ty keby si mas vybrat, tak ktoru znacku zvolis? Mas nejake skusenosti?

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre