Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 25 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Jan 2019, 09:55 

Ahoj Skultikova :) Viem, dlhsie som sa neozyvala ale chcela som si to nechat vsetko naraz a potom sa ti pochvalit, ze sedacku sme uspesne vybrali a uz sa nam vyraba :) ;) Ani si nevies predstavit, aka som stastna!..A vybrali sme hned na prvy krat, ked sme boli v tej predajni nasedacky v Prievidzi..Mala si pravdu, ze tam maju krasne sedacky vystavene..A prvy krat som videla aj svojho draheho takeho nerozhodneho, lebo fakt sme si nevedeli vybrat, kedze sa nam ich tam viacej pacilo..Potom ked ju budeme mat domka, ti poslem aj fotku, dobre?..Este raz ti chcem velmi podakovat, ze si mi ich tu spomenula! D-A-K-U-J-E-M ;)

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 14:12 

Ano?... Tak to je super informacia!... Som rada, ze ste hned na prvy krat vybrali aj objednali... Aspon ste tam nemuseli viac krat behat a minat peniaze na naftu... Nemusis mi dakovat, som rada, ze to takto dobre dopadlo... A povedz mi aspon cenu... Mali aj nejake zlavy?..

Poslať Napísal: 16 Jan 2019, 08:51 

Ja neviem vydrzat Skultikova a preto ti posielam aspon fotku z ich stranky.. Musim sa ti pochvalit, aku krasnu sme si objednali ;) :) :D Ale najprv ti este zodpovedam na tvoju otazku.. Co sa tyka tych zliav, tak na niektore sedacky mali ale na tuto nie, kedze to je novinka.. Platili sme za nu 1 980€.. Je to dost ale najviac sa nam so vsetkych pacila a da sa aj rozlozit.. Kukaj, toto je ona: Obrázok

Poslať Napísal: 24 Jan 2019, 08:36 

Barbie89 píše:
samozrejme,že to je možné Malvušik.v čom by si potrebovala poradiť?pýtaj sa a ja ti budem odpovedať!akékoľvek otázky mi môžeš písať a snáď ti budem vedieť na všetky zodpovedať:)

DAKUJEM ZA OCHOTU. ZAUJIMA MA, CI ONI PONUKAJU IBA KOZENE SEDACKY ALEBO MAJU AJ NEJAKE KOMBINACIE, AKO NAPRIKLAD KOZA A LATKA? A POTOM MA ESTE VELMI ZAUJIMA DOBA DODANIA. KOLKO IM TRVA VYROBIT A DORUCIT SEDACKU OD OBJEDNANIA? ZATIAL TIETO DVE OTAZKY A POTOM BUDEM POKRACOVAT.

Poslať Napísal: 28 Jan 2019, 09:54 

Ahoj Klaudisa ;) Oslovila ma tvoja fotka, keďže podobnú sedačku zháňam aj ja. Smiem sa spýtať, ako dlho budeš čakať na výrobu? A objednala si si ju presne v tejto farbe? Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 12:22 

Dorotka ahoj ;) :) Od objednania mi povedali, ze vyroba sedacky bude trvat 12 tyzdnov.. A presne tuto aj farbu som si objednala, kedze blede sedacky sa mi veeelmi pacia.. Tmavu som nechcela a zase bielu tiez nie, lebo na nej vsetku spinu vidiet.. A dakujem za pochvalu, som rada, ze moj vyber sa ti paci ;)

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:22 

ahojte:)...super ze je toto taka neutralna tema...potrebujem poradit ohladom vyberu sedacky...chcela by som zistit ci niekto ma sedacku od firmy FINES Zilina?...ak ano co hovorite na ne?...zopar kuskov u nich sa mi velmi paci ale nikto z mojich blizkych mi nevie poradit...tak dufam, ze tu dostanem nejake schopne odpovede...

Poslať Napísal: 22 Feb 2019, 07:29 

kombinácie neviem na 100% či majú Malvušik ale keby si chcela nejakú sedačku celú z látkového poťahu,tak to pre nich problém nie je.to ponúkajú normálne.doba dodania pokiaľ nemajú sedačku skladom je 12 týždňov.tak tieto dve otázky som zvládla v pohodičke a budem čakať na ďalšie,ak teda ešte budeš potrebovať v niečom poradiť.zatiaľ pekný deň ti prajem:)

Poslať Napísal: 28 Feb 2019, 08:47 

Barbie89 píše:
kombinácie neviem na 100% či majú Malvušik ale keby si chcela nejakú sedačku celú z látkového poťahu,tak to pre nich problém nie je.to ponúkajú normálne.doba dodania pokiaľ nemajú sedačku skladom je 12 týždňov.tak tieto dve otázky som zvládla v pohodičke a budem čakať na ďalšie,ak teda ešte budeš potrebovať v niečom poradiť.zatiaľ pekný deň ti prajem:)

NO TAK TO SA BUDEM MUSIET TEDA PRIAMO ICH SPYTAT, CI BY TO BOLO MOZNE LEBO VELMI SA MI TAKE SEDACKY PACIA, KTORE SU Z CASTI KOZENE A Z CASTI LATKOVE. TO JE V POHODE DOBA DODANIA, AJ SOM POCITALA S TAKOU NEJAKOU. A ONI ROBIA AJ DOVOZ AJ VYNOS POTOM TEJ SEDACKY?

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 10:32 

Fúha, 12 týždňov je aj dosť veľa :roll: To prečo tak dlho Klaudisa? Či tebe to príde ako normálna doba dodania? Ja totiž vôbec neviem, ako dlho trvá vyrobiť takúto nejakú sedačku, tak preto sa tak blbo pýtam.

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 25 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre