Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 16:13 

Idusš.Pekárová - oni majú zbytočne predražené dvere! Od nich by som nekupoval. Skôr Sapeli, od nich máme aj my. A tak súhlasím s tvojím názorom na ich firmu:)

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:26 

a na vchodove dvere od firmy Adlo alebo FM-dvere co hovorite?...zatial som pozerala len po internete ale tieto dve firmy sa mi celkom pozdavaju lebo ponukaju pekne a moderne dvere...Adlo je aj znama firma ale ta FM mi nic nehovori...mate niekto od nich?...

Poslať Napísal: 18 Feb 2019, 09:45 

Jarika02 píše:
a na vchodove dvere od firmy Adlo alebo FM-dvere co hovorite?...zatial som pozerala len po internete ale tieto dve firmy sa mi celkom pozdavaju lebo ponukaju pekne a moderne dvere...Adlo je aj znama firma ale ta FM mi nic nehovori...mate niekto od nich?...

Nechcem byť zlá, ale na dvere od firmy Adlo som nepočula moc dobré ohlasy :( Možno to len kamarátka nemala šťastie ale im dodali úplne otrasné dvere a ešte boli aj poškodené. Ale ako ti veľa ľudí povie - "sto ľudí, sto názorov" a už len ty sa musíš rozhodnúť čo spravíš. Ja osobne s nimi skúsenosť nemám, ja mám s inými, takže ti neviem povedať. Len tlmočím, čo mi moja najlepšia kamarátka spomínala.

Poslať Napísal: 10 Mar 2019, 16:30 

Soni a smiem vediet, s ktorou firmou mate skusenost? Dakujem!!!

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 13:46 

Radik-99 píše:
Soni a smiem vediet, s ktorou firmou mate skusenost? Dakujem!!!

Jasné, nevidím dôvod na to, aby som ti to nenapísala. Mám dobrú skúsenosť s firmou Sapeli. Od nich máme bezpečnostné a taktiež aj interiérové dvere. Všetko OK.

Poslať Napísal: 08 Apr 2019, 06:47 

Tomino41 píše:
Idusš.Pekárová - oni majú zbytočne predražené dvere! Od nich by som nekupoval. Skôr Sapeli, od nich máme aj my. A tak súhlasím s tvojím názorom na ich firmu:)

Aj to, to máš pravdu, ale to som sem nechcela písať, lebo ich nechcem moc očierňovať.. No všetci, čo si dávali k ním spraviť cenovú ponuku tak vedia že, majú vyššie ceny.. Som rada, že súhlasíš a že máš tiež od nich dvere.. Aspoň ti nemusím písať, aké sú dobré, keďže o tom vieš..

Poslať Napísal: 03 Máj 2019, 11:16 

Soni a to je ta ceska firma? Oni tam vyrabaju vsetky dvere a tu maju len mensiu predajnu, ze? Lebo o nich sa mi uz nejake informacie do usi dostali a cosi som si aj tu precital v tych starsich spravach. Som normalne v soku, ze viaceri maju od nich dvere. Vidim to tak, ze ich pojdem asi navstivit!!!

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 07:58 

Radik-99 píše:
Soni a to je ta ceska firma? Oni tam vyrabaju vsetky dvere a tu maju len mensiu predajnu, ze? Lebo o nich sa mi uz nejake informacie do usi dostali a cosi som si aj tu precital v tych starsich spravach. Som normalne v soku, ze viaceri maju od nich dvere. Vidim to tak, ze ich pojdem asi navstivit!!!

Heeej, oni majú závody v Česku, aj viacej predajní v Česku a tu na Slovensku majú iba jednu, ale tak stačí zatiaľ si myslím. Tí ktorí chcú, tak budú cestovať aj ďalej, ako aj my. Oplatí sa ich navštíviť. A ak tam niekedy pôjdeš, tak potom daj vedieť, aký si mal feeling z nich a či si aj niečo vybral, oki?

Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 17:33 

Dobrý deň:-)

Ostali sme v šoku, keď sme sa dozvedeli, že i Sapeli ponúka vchodové dvere. Škoda, že sme o tom nevedeli skôr:-/ No nevadí, ideme teraz riešiť interiérové, keďže konečne sme nasporili peniažky. Tí, čo od nich máte, mohli by ste mi poposielať nejaké fotky? Chcela by som vidieť, ako v skutočnosti vyzerajú.

Vopred ďakujem:-)

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 15 Jún 2019, 17:33

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre