Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 43 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 15 Jan 2019, 09:14 

kolo_juro...nie rekuperacia ale tepelne cerpadlo...som sa sekol, lebo som riesil aj jedno aj druhe zaroven..sorry..

Poslať Napísal: 21 Jan 2019, 13:44 

cityzer aby si nepovedal, ze som sa uz viac neozval, tak pisem...vsetko co som potreboval vediet, som si zistil na ich stranke a potom som firmu Wolf aj kontaktoval cez kontaktny formular, ktory maju na stranke...uz sme na vsetkom dohodnuty...tepelne cerpadlo berieme od nich...

Poslať Napísal: 24 Jan 2019, 12:41 

Serfo píše:
cityzer aby si nepovedal, ze som sa uz viac neozval, tak pisem...vsetko co som potreboval vediet, som si zistil na ich stranke a potom som firmu Wolf aj kontaktoval cez kontaktny formular, ktory maju na stranke...uz sme na vsetkom dohodnuty...tepelne cerpadlo berieme od nich...

dobre si spravil, že si sa ozval, lebo som ti chcel už písať, že čo je s tebou :lol: :lol: nemám rád, keď sa tu s niekým bavím a ten sa potom z ničoho nič odmlčí. no našťastie, ty nie si taký prípad. áno? už ste boli aj v kontakte? tak super! ty si teda riadne rýchly a šikovný, keď si toho toľko za taký krátky čas vybavil. perfektné! a ktoré tepelné čerpadlo, ktorú jednotku ti doporučili??

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 13:27 

Barny smiem vedieť, koľko má váš dom rozlohu? Lebo pojem "dosť veľký" je široký a neviem si pod ním predstaviť, koľko tak môže mať. To si z čoho vydedukoval, že mám pod vankúšom našetrené???

Spaciir neboj, hneď som pochopil, že si sa sekol. Okey, aspoň budem mať trochu predstavu a uvidím, aké cenové ponuky mi vypočítajú rôzne firmy.

Poslať Napísal: 19 Feb 2019, 12:08 

daj mi potom kolo pls vedieť, aké ceny ti narátali, ok?

Poslať Napísal: 28 Feb 2019, 14:01 

Ahojte nájde sa tu niekto taký kto mi bude vedieť napísať nejaké výhody tepelného čerpadlá? Prečo sa rozhodnúť pre TČ? Stále nám nie je jasné v čom to je lepšie. Ďakujeme

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 08:04 

Petruška@Jerun píše:
Ahojte nájde sa tu niekto taký kto mi bude vedieť napísať nejaké výhody tepelného čerpadlá? Prečo sa rozhodnúť pre TČ? Stále nám nie je jasné v čom to je lepšie. Ďakujeme

Hellou, ja viem čosi o tepelných čerpadlách a snáď ti dobre poradím.. 8-) Poďme teda na to.. 8-) Tepelné čerpadlá majú tieto výhody (konkrétne ti budem ale opisovať TČ značky WOLF, keďže to osobne mám):
- veľmi tichá prevádzka
- splitové TČ sa dajú využiť aj na chladenie (tepelné čerpadlo vzduch-voda)
- vysoká efektívnosť s hodnotou COP až 3,8, to znamená, že 3,8-násobok elektrickej energie potrebnej na prevádzku sa privedie do miestnosti a na ohrev vody
- nízka spotreba prúdu pri prevádzke Standby
- jednoduchá inštalácia a ovládanie aj cez aplikáciu aj smartfón
- tichá nočná prevádzka s radiálnym EC ventilátorom
- ich TČ sú registrované v dotačnom programe Zelná domácnostiam
- poskytujú 5 ročnú záruku
Možno som na niečo zabudol ale tie najdôležitejšie body som ti vypísal..

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 08:01 

Kolo_juro jasné, len až teraz som si všimol správu od teba, tak preto odpisujem neskôr. Rozloha nášho domu je 120m2 jedno poschodie a podkrovie má 80m2, takže dokopy je to nejakých tých 200m2. No mi tak prídeš ale možno sa mýlim. To som len tak na odľahčenie napísal :lol: :D

Poslať Napísal: 20 Mar 2019, 14:47 

Ďakujem ti veľmi pekne Sebastian:) Som šťastná, že aspoň ty si mi čosi o tepelných čerpadlách napísal. A tieto výhody sa teda vzťahujú iba na ich tepelné čerpadlá áno? Či aj väčšina iných má podobné výhody? Ty si sa prečo rozhodol pre túto značku? Oni sú najlepší na trhu, alebo? Ešte toto by si mi mohol napísať a potom ti dám už pokoj:)

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 12:13 

Petruška@Jerun píše:
Ďakujem ti veľmi pekne Sebastian:) Som šťastná, že aspoň ty si mi čosi o tepelných čerpadlách napísal. A tieto výhody sa teda vzťahujú iba na ich tepelné čerpadlá áno? Či aj väčšina iných má podobné výhody? Ty si sa prečo rozhodol pre túto značku? Oni sú najlepší na trhu, alebo? Ešte toto by si mi mohol napísať a potom ti dám už pokoj:)

Áno, tieto výhody patria k ich tepelným čerpadlám.. Prečo som sa pre nich rozhodol? No preto, lebo sú jednoznačne najlepší! Ich kvalita je super.. Mal som dobré referencie aj od iných ľudí a preto som zvolil túto značku.. Kľudne sa pýtaj aj ďalšie otázky ak máš, mne to nevadí..

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 43 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre