Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Sedačka Beta alebo Phase?
 Poslať Napísal: 10 Dec 2015, 16:04 

Zdravim, potrebujem poradit premyslala som nad kupou sedacky do nasej obyvacky a po dlhom vyberani sa nevieme rozhodnut medzi znackou sedacky beta alebo phase . OD pracovnika beta sme sa dozvvedeli ze nejake komponenty vyrabali pre phase ale potom spolupracu zrusili. Dovod nam povedal iba jeden ale mala som pocit ze taky ktory im pasoval... preto by som chcela vediet vase skusenosti s obama znackami pre ktoru sedacku by ste sa rozhodli ?

Predmet príspevku: Re: Sedačka Beta alebo Phase?
 Poslať Napísal: 10 Dec 2015, 16:05 

Ja mám phase ale druhý krát by som si ju už nekúpila... ale tiež čo som počula o bete nie je to nič moc..

Poslať Napísal: 10 Dec 2015, 16:07 

určíte každý predajca povie čo vyhovuje jemu..ja som si kúpila pase, dali nám zľavu 20% a 4roky záruku... neviem kde inde by nám to dali. Máme už ju 2 roky a sme nadmieru spokojní zatiaľ sme záruku nemuseli využiť

Poslať Napísal: 18 Júl 2016, 03:33 
Obrázok užívateľa

my mame sedačku BETA zo SCONTO nábytok, je výborná a bola v zľave. Tú určite odporúčam.

Poslať Napísal: 12 Jan 2019, 23:39 

S danymi skusenost nemam, resp. riesili sme ale v niecom sme vzdy nasli chybu. Mame sedacku druhym rokom od Nesie, pobocku maju tiez v BA.. deti na nej skacu, havino tiez, cistime ju raz za kvartal a vsetko v pohode, koza bolo robena na mieru tvrdili, ze bude kvalitna, co sa zatial naplnuje, takze ich mozem doporucit urcite.

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre