Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 15:43 

Ale Soni viem si to predstaviť, aká si šťastná. Takéto veci potešia!! ;) ;) ;) Boli ste tam už? A ako ste pochodili? Aj ste vybrali nejakú sedačku? Píš, preháňaj, som zvedavá :D :lol:

Poslať Napísal: 28 Aug 2018, 12:06 

@mončurda ano boli sme tam v piatok este 29. jula... ved to som ti aj pisala... a samozrejme, ze sme vybrali aj sedacku... uz som tam s tym isla, ze posledna sanca a ked uz u nich nevyberiem tak neviem co budeme robit...ale nastastie mi hned jedna padla do oka a bolo vybrate!...

Poslať Napísal: 29 Sep 2018, 07:18 

Sonička a akú ste si vybrali? Fotku si nám sem mala hneď pridať ;) :)

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 08:42 

xenya píše:
- ano, jedna kamaratka mi to spominala, kedze som zistila, ze ona ma od nich sedacku. A to sme len nahodne na to prisli, ze vlastne ona s nimi ma skusenost :D :) Chcela by si fotky? Nevedela som to a nechcela som sem len tak pridavat fotky aby som ludi tym neobtazovala. Ale ak si ochotna mi poradit, budem len rada a pridam ti ich sem alebo ti ich poslem na e-mail. Co ty na to?

DOLEZITE JE TO, ZE STE NA TO PRISLI A ZE NEBUDES MAT AZ TAKE VELKE OBAVY, KEDZE VIES, ZE NIEKTO SEDACKU OD NICH UZ MA :) AK MAS NEJAKE FOTKY, TAK BUDEM RADA AK ICH SEM PRIDAS A AK SI SA ESTE NEROZHODLA, TAK TI RADA AJ PORADIM ;) :)

Poslať Napísal: 07 Nov 2018, 12:33 

@samiria prepac, nenapadlo ma to, ze by ju niekto chcel aj vidiet... ale nemam problem ti sem pridat fotku, kedze nasu sedacku teraz vystavovali aj na veltrhu nabytku MODDOM v Bratislave a aj tam som si ju odfotila:)... toto je ona: Obrázok ... co na nu hovoris?... je taka extravagantna, ale my sme taku chceli:):):)

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 00:45 

Vidíš Sonička, tak aspoň som ťa milo prekvapila ;) :) Ejha, akú červenú máte. Ako je pekná ale ako si napísala, pre mňa je až moc extravagantná. Nevedela by som si ju v našej obývačke predstaviť. Ale tak každému človeku sa páči niečo iné. Celkovo ale je pekná ;) ;) Musela byť aj drahá, čooo??

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 16:16 

@samiria aj som si myslela, ze pre mnohych ludi bude az moc ale nam to vyhovuje.. aspon taku istu nebude mat vela ludi:):).. budeme vynimocny:):).. tak co sa tyka ceny, tak najlacnejsia nebola ale zase ani prilis draha.. taka akurat, ze sme si ju mohli dovolit:).. ved asi vies, ako sa u nich pohybuju ceny sedaciek, ci?.. nechcem tu zverejnovat cenu aj ked je to tu inkognito ale predsa mi to je neprijemne.. nechcem aby ma ludia ohovarali..

Poslať Napísal: 05 Jan 2019, 17:03 

Oni že ponúkajú aj talianske sedačky?

Jedna známi mi hovorila, že pred mesiacom u nich vybrala krásnu sedačku talianskej kvality. Ani som nevedela, že na Slovensku niekto predáva ich kvalitu. Je to pravda?

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 11:14 

TaliankaRut píše:
Oni že ponúkajú aj talianske sedačky?

Jedna známi mi hovorila, že pred mesiacom u nich vybrala krásnu sedačku talianskej kvality. Ani som nevedela, že na Slovensku niekto predáva ich kvalitu. Je to pravda?

Ano Rut, je to tak, ze maju v ponuke aj take sedacky, kedze ich predajna je plna roznych sedacich suprav! Treba si najst len cas a ist poskusat, ktora Vam bude pohodlna (ak teda potrebujete novu). Kedze ako isto vies, kazda sedacka je ina a neda sa vybrat len tak podla obrazku. Je to nieco podobne ako matrac. Ale to ti isto nemusim vysvetlovat ;) :)

Poslať Napísal: 28 Jan 2019, 09:56 

V tomto máš pravdu Sonička, že ju asi veľa ľudí nebude mať :lol: :D Áno viem cca ako sa u nich pohybujú sedačky. Veď už viac krát som u nich bola. Rešpektujem tvoje rozhodnutie a chápem ťa ;) :)

Stránka 11 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre