Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Normálne alebo vstavané WC?
 Poslať Napísal: 06 Okt 2017, 06:35 

Janko píše:
Môžeš mi aj napísať aký typ wc si kúpil? Treba sa na to pozrieť z každej strany, len občas už mám pocit, že priveľa špekulujeme. Silou mocou chceme aby to bolo dobré, ale len si veci komplikujeme. Ja už od júna chodím furt okolo tohto, že ako čo, no ešte finálne rozhodnutie urobené nebolo :mrgreen: :mrgreen:

sa mi vidi, ze to bolo wc z rady LYRA PLUS, presne si to uz nepamatam, taketo veci si v hlave nedrzim, kedze od vtedy som toho musel riesit uz miliardu inych veci, to je pravda, tiez som mal ten pocit, neustale sa mi nieco nepacilo a nevedel som si to nakombinovat aby dobre bolo, nastastie sa mi to podarilo, treba si udrzat taky nejaky nadhlad aj pri tomto, aj ked viem, ze to nie je najjednoduchsie

Poslať Napísal: 10 Okt 2017, 08:19 

RichardM píše:
sa mi vidi, ze to bolo wc z rady LYRA PLUS, presne si to uz nepamatam, taketo veci si v hlave nedrzim, kedze od vtedy som toho musel riesit uz miliardu inych veci, to je pravda, tiez som mal ten pocit, neustale sa mi nieco nepacilo a nevedel som si to nakombinovat aby dobre bolo, nastastie sa mi to podarilo, treba si udrzat taky nejaky nadhlad aj pri tomto, aj ked viem, ze to nie je najjednoduchsie

Snažím sa si ho udržať. Lenže nie vždy to ide, idem si skúsiť nájsť ten tvoj typ, čo si mi napísal, že aké je to wc, aké funkcie má, aké má splachovanie a podobné záležitosti. To je asi závesné wc, že? Tie typy sú každý v prevedení aj závesný aj stojaci?

Poslať Napísal: 11 Okt 2017, 17:21 

Väčšinou každé to wc, z každej rady od Jiky je aj závesné a aj stojace, takže je možnosť si vybrať. Len potom treba aby si si aj podomietkový modul dobre vybral, pri tých podomietkových moduloch som ja strávil veľmi veľa času lebo som nevedel aký si zvoliť, akú hĺbku, čo by mal mať a čo je podstatné na čo sa zamerať pri samotnej kúpe :lol:

Poslať Napísal: 12 Okt 2017, 09:50 

Podomietkovy system nie je narocne si vybrat, najma nie ak si pozrie priamo na stranke ich, tam tie popisu su dobre spracovane, takze vie na co sa ma zamerat aby ten podomietkovy modul sedel s tym wc, ktory si vybral, co je podla mojho nazoru super, ze si tam vie tie detaily tovaru prezriet.

Poslať Napísal: 14 Okt 2017, 08:16 

Urobím to tak, že dnes si prezriem ich ponuku, je sobota, tak si poobede nad to sadnem, prezriem si to v kuse, keď budem mať čas, že či je to ozaj tak ako si mi napísal, že sa dá tým riadiť, že by mi to mohlo pomôcť a budem už potrebovať sa posunúť ďalej 8-)

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 11:31 

- co je praktickejsie vstavane alebo normalne wc? ako sa mam na to pozriet, z akeho pohladu? lebo v tomto rozhodnuti absolutne nemam jasno a myslim, ze je to dost klucova vec -
:roll:

Poslať Napísal: 16 Nov 2017, 04:39 

Radain píše:
- co je praktickejsie vstavane alebo normalne wc? ako sa mam na to pozriet, z akeho pohladu? lebo v tomto rozhodnuti absolutne nemam jasno a myslim, ze je to dost klucova vec -
:roll:

Ako pre koho. Keď je vstavané šetrí to miesto.
Veľa miesta by som povedal. Dá sa pekne pod wc aj umyť podlaha a podobne, čo u nás je dôležité.
Ani nie ale tak pre mňa ako pre moju ženu.
Je to kľúčová vec, ale pri wc sú aj dôležitejšie veci ;-)

Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 19:33 

Asi to vstavané je lepšie, Momentálne ho máme a sme spokojní

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 31 Jan 2019, 19:33

Stránka 15 z 15 [ Príspevkov: 148 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre