Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 16:43 

Branči to vážne? Tak to my nebudeme mať žiadny problém! To som rád.

Poslať Napísal: 22 Nov 2018, 11:14 

Ale ved to nam povedali, ked sme kupovali dom, ze je staticky v poriadku a ze staci, ked vymenime len strechu, lebo ze tato uz zateka... Tak my sme pocitali s tym, ze to tak aj bude!.. Och teraz si ma tymto uplne zaskocil :shock: :( ..

Poslať Napísal: 03 Dec 2018, 12:25 

Škultikovci píše:
Ale ved to nam povedali, ked sme kupovali dom, ze je staticky v poriadku a ze staci, ked vymenime len strechu, lebo ze tato uz zateka... Tak my sme pocitali s tym, ze to tak aj bude!.. Och teraz si ma tymto uplne zaskocil :shock: :( ..

a ty veríš niekomu, kto ti to len tak povie a nemá to ničím podložené? Ja by som neveril a radšej by som si to preveril! Vieš, ľudia sú rôzni a v tejto dobe by som nebol taký dôverčivý, lebo sa Vám to môže vypomstiť! Ale je to vaša vec, nemôžem vás do ničoho nútiť predsa. Môže byť, že ten dom je staticky nezávadný ale keď si písala, že má dosť rokov tak by som si to radšej prekontroloval. Radšej raz prerobiť a poriadne ako každú chvíľu potom niečo iné. Skúste to fakt prekonzultovať s nejakými odborníkmi a potom sa vrhnite na novú strechu. Veď teraz aj tak už ide zima, už by ste to nestíhali tak si aspoň tieto veci pozisťujte a na jar sa do toho môžte pustiť.

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 11:08 

@Kolo_Juro ano vazne! Ale ak mi neveris, tak si to pozri priamo na stranke wienerbergeru v sekcii tondach a tam najdes na aky sklon strechy je ktora skridla vhodna.

Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 13:21 

Branči verím ti a už ju mám aj objednanú! Minulý týždeň som bol v stavebninách a objednal som si potrebné množstvo. Už len počkať kedy ju dovezú do stavebnín a následne mne na pozemok. Zatiaľ ma to ale aj tak nenaháňa keďže už začína byť zima a budem ju ukladať pravdepodobne až na jar.

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 09:11 

Nooo verila som, pokial som neprisla sem a nezacal si mi cistit zaludok... Ale mas pravdu!... Oni nas kludne mohli oklamat len preto, aby sme ten dom kupili a vobec nemusi byt pravda, ze je taky v poriadku ako oni tvrdia!... A kde by som takeho odbornika nasla, ktory by mi vedel spravit staticky posudok domu?... Kto sa tym zaobera?... Jasne, az na jar to budeme riesit a teraz som aj rada, lebo fakt budeme mat na to aspon viacej casu... Dufam, ze nam povedia dobre spravy a ze bude stacit len skridlu vymenit...

Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 12:13 

Škultikovci píše:
Nooo verila som, pokial som neprisla sem a nezacal si mi cistit zaludok... Ale mas pravdu!... Oni nas kludne mohli oklamat len preto, aby sme ten dom kupili a vobec nemusi byt pravda, ze je taky v poriadku ako oni tvrdia!... A kde by som takeho odbornika nasla, ktory by mi vedel spravit staticky posudok domu?... Kto sa tym zaobera?... Jasne, az na jar to budeme riesit a teraz som aj rada, lebo fakt budeme mat na to aspon viacej casu... Dufam, ze nam povedia dobre spravy a ze bude stacit len skridlu vymenit...

vieš, mne to môže byť jedno. Veď ako si spravíte, tak budete mať. Lenže viem, že málokto v dnešnej dobe už dobre poradí a preto sa snažím aspoň takto trochu ľudom otvoriť oči. Odborníka skús pozrieť cez google. Veď v okolí isto musíte mať nejakého. Daj potom vedieť, ako ste pochodili. Som veľmi zvedavý!

Poslať Napísal: 11 Dec 2018, 11:39 

Ahojte!
My sme si výmenou strechy prešli cez leto. Taktiež sme kúpili starý dom, ktorý postupne dávame dokopy a konečne sme sa dostali aj k streche. No mali sme to vcelku jednoduché, keďže tam bola predtým škridla a aj sme chceli škridlu. Takže sme len objednali zo stavebnín škridlu tondach a vymenili. Nebolo to nič komplikované našťastie!

Kľudne sa môžte aj na mňa obrátiť, rád poradím ak budem vedieť.

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 16:03 

@Kolo_Juro hej? No tak super, ty si rychly:D A ako si s nimi dohodnuty? Kedy ti ju dovezu?

Poslať Napísal: 13 Dec 2018, 17:26 

Adam a podla coho si zvolil, ze ich skridla bude fajn?? Neuvazoval si aj nad nejakymi inymi? Mal si nejake dobre referencie alebo mas osobnu skusenost? Aaa este by ma zaujimalo, ktoru konkretne ste davali? Ktory typ?

Stránka 4 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre