Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 56 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 09:15 

cityzer sorry, ze az tak neskoro odpisujem, no skor som akosi nestihal...som rad, ze s nimi skusenost mas...chcel by som vediet, ake kvalitovo tepelne cerpadla ponukaju, ake vykonovo a ci maju tepelne cerpadlo aj na ochladzovanie miestnosti, ci ako sa tomu hovori...vies co myslim, ze?...

Poslať Napísal: 22 Nov 2018, 12:12 

kolo_juro...je pravda, ze boli ale ocividne to tepelnemu cerpadlu vobec nevadilo...co sa tyka toho sidla, tak na googli som to pozeral a vidim, ze maju priestory asi v Bratislave ale pobocky nemaju, kedze tovar predavaju cez odborne velkoobchody alebo cez montazne instalacne firmy (tie nasledne predavaju a instaluju tovar koncovemu zakaznikovi)...co viem, tak niektore firmy sa tomu venuju a vybavuju to ale ako, to ti nepoviem, kedze ako som uz pisal, ja som si to neziadal..pocul som, ze je to zlozite a preto som sa do toho vobec nepustal...nebolo na to casu..

Poslať Napísal: 03 Dec 2018, 11:22 

Serfo píše:
cityzer sorry, ze az tak neskoro odpisujem, no skor som akosi nestihal...som rad, ze s nimi skusenost mas...chcel by som vediet, ake kvalitovo tepelne cerpadla ponukaju, ake vykonovo a ci maju tepelne cerpadlo aj na ochladzovanie miestnosti, ci ako sa tomu hovori...vies co myslim, ze?...

úplne v pohode, keďže ani ja som nestíhal sem skôr prísť. čo sa týka kvality, tak majú kvalitné tepelné čerpadlá, ktoré sú vyrábané v Nemecku a obdržali certifikát kvality EHPA. čo sa týka toho chladenia, tak ponúkajú aj také tepelné čerpadlá, ktoré zdravo ochladzujú miestnosti. výkony majú rôzne, keďže majú viac produktov v ponuke. najlepšie si to pozrieš priamo na ich stránke: https://slovensko.wolf.eu/produkty-pre- ... ecerpadla/ alebo sa im ozvi a oni ti presne na tvoj dom navrhnú správne tepelné čerpadlo. to budeš mať asi najlepšie, keďže ani ja neviem ako veľký máš dom a v ktorej časti Slovenska bývaš.

Poslať Napísal: 06 Dec 2018, 11:37 

cityzer vdaka za rady a taktiez za link na stranku...idem to vsetko omrknut a ked este nieco budem chciet zistit, tak ti pisem...

Poslať Napísal: 30 Dec 2018, 21:09 

Spaciir aha, tak už tomu chápem. Oni skôr len vyrábajú tepelné čerpadlá a majú vlastnú značku a montovať ich produkty chodí iná firma. Už som sa konečne v tom zorientoval :lol: :lol: No veď ja si to pozisťujem. A tieto ich tepelné čerpadlá majú nárok na dotáciu, áno?

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 10:46 

kolo_juro...presne tak, dobre si sa v tom zorientoval :) ...sice ti to chvilku trvalo ale to vobec nevadi :D ...ano, da sa na ne vybavit dotacia, kedze su zaregistrovany v tom nejakom programe, ktory sa tusim vola "zelena domacnostiam"...s tym by si nemal mat problem, ak to teda bude este platit aj v tomto roku, lebo som cosi pocul, ze to uz chceli zrusit a neviem, ako sa nakoniec dohodli...

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 11:48 

Serfo píše:
cityzer vdaka za rady a taktiez za link na stranku...idem to vsetko omrknut a ked este nieco budem chciet zistit, tak ti pisem...

nie je začo a kľudne sa ozvi, som ti k dispozícií.

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 19:09 

Spaciir jj, to som aj ja počul, že to chceli zrušiť ale tuším to predĺžili a platí to aj tento rok. Ale veď to zistím, keď to budem vybavovať. Tsa, veď mne treba nechať len trochu času a na všetko prídem 8-) 8-) A cenovo sa ako pohybujú tepelné čerpadlá tej značky?

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 10:16 

Servus Kolo, my máme tiež tepelné čerpadlo značky Wolf a stálo nás to všetko 8 060€. Máme dosť veľký dom, takže toho materiálu tam išlo viacej ale nebanujeme, keďže iné značky a firmy nám dali ešte vyššie ceny. No a túto mi odporúčili viacerí, tak sme išli radšej do takej, ktorá je známa a o ktorej sme vedeli, že je to kvalita! Musíš počítať, že aj teba to výjde nejako tak, ale ty máš isto už peniaze pod vankúšom našetrené, čo? :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 15 Jan 2019, 09:11 

kolo_juro...cenovo sa pohybuju priblizne tak, ako ti tu napisal @barny...no samozrejme zalezi od velkosti domu a od inych parametrov...pre mensie domy bude nizsia cena rekuperacie a pre vacsie domy bude vyssia...

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 56 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre