Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 13 Nov 2018, 12:08 

MOHLA ALE AZ NESKOR, KEDZE SOM V PRACI A NEMAM ZIADNU FOTKU V TELEFONE. PRIPOMINAJ SA MI, ABY SOM NA TEBA NEZABUDLA, DOBRE? LEBO TOHO MAM VELA :( VECER ALEBO ZAJTRA KED PRIDEM Z ROBOTY, TAK TI NEJAKE FOTKY POROBIM A POSLEM. BUDE TI TO STACIT?

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 12:50 

Som rada @Anlabela, ze si taka chapava... a co vsetko si zistila, co si potrebovala vediet?... bolo tam vsetko napisane?...

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 09:20 

@Lyduša hmm, asi si na mňa zabudla, že? :( Pozerám, pozerám a žiadnu fotku tu nevidím. Nemala si na to čas alebo čo sa stalo? Ja som si už nejaké inšpirácie pozerala aj na internete ale rada by som videla ešte tie tvoje. Môžeš mi tú fotku prosím poslať? Pripomínam sa ti ale už posledný krát :)

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 09:10 

baby všimla som si na predchádzajúcich stranách,že tu niektoré spomínali aj firmu Sapeli.chcela som vám len napísať,že aj my máme od nich dvere.kupovali sme ich pred dvoma rokmi,keď sme zariaďovali dom,no nadmieru nám vyhovujú.nikde inde sme nevedeli nájsť také pekné biele dvere ako mali títo.odporúčam:):)ak niektorá z vás bude potrebovať aj konkrétne informácie,kľudne sa ozvite:)

Poslať Napísal: 30 Dec 2018, 03:49 

ANO PETI, ZABUDLA SOM NA TEBA, PRIZNAM SA TI. TOTO PREDVIANOCNE OBDOBIE BOLO PRE MNA VELMI HEKTICKE A VOBEC NIC SOM NESTIHALA. ALE VED TO ISTO POZNAS. VELMI MA TO MRZI, OSPRAVEDLNUJEM SA. NO UZ TI POSIELM TU SLUBENU FOTKU. SNAD SA NA MNA VELMI NEHNEVAS.
Obrázok

Poslať Napísal: 07 Jan 2019, 14:18 

Barbie89 píše:
baby všimla som si na predchádzajúcich stranách,že tu niektoré spomínali aj firmu Sapeli.chcela som vám len napísať,že aj my máme od nich dvere.kupovali sme ich pred dvoma rokmi,keď sme zariaďovali dom,no nadmieru nám vyhovujú.nikde inde sme nevedeli nájsť také pekné biele dvere ako mali títo.odporúčam:):)ak niektorá z vás bude potrebovať aj konkrétne informácie,kľudne sa ozvite:)

CHCELA BY SOM BLIZSIE INFORMACIE, JE TO ESTE MOZNE? DAKUJEM

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 12:59 

Ja si myslím že biele vyzerajú dobre len bude na nich vidno všetko, takže ich bude tteba stále utierať teda ak sa ušpinia. Pri malých deťoch to može byť zábava:-).

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 14:43 

Tak to s tebou suhlasim Majdos, ze pri detoch mat biele dvere je ako za trest. Ale zase pokial je dobra uprava tych dveri, tak sa lahko cistia. Viem to z vlastnych skusenosti, kedze biele dvere uz mame vyse 5 rokov a mame aj male deti:) Jedno ma 4 roky a druhe 2 roky, takze oni daju dveram dobre zabrat:D:D No hovorim, pokial je spravny material, tak sa lahko cisti. Mne staci vlhka handricka a spina ide lahko dolu:):):)

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 14:47 

ja som toho nazoru, nech si da kazdy take, ake sa jemu pacia. v tomto by sme nemali radit. mozme radit iba ohladom vyrobcov a kvality. ale dizajn treba nechat na kupujucich!

Poslať Napísal: 21 Jan 2019, 12:05 

@Lyduša nie, už sa vôbec nehnevám, už ma to prešlo :D Krásne máte ;) Také jednoduché ale veď v jednoduchosti je krása, takže to vôbec nevadí. My už máme tiež objednané ;) :)

Stránka 13 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre