Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Okt 2018, 13:24 

@fifoo som si aj myslela, ze si si nevsimol odomna spravu. ale asi ti to odpustim, ked si mi teraz tak pekne odpisal a napisal vsetko, co som chcela vediet:-) a za to ste nieco priplacali? kolko to stalo?

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 09:06 

Denya25 píše:
@fifoo som si aj myslela, ze si si nevsimol odomna spravu. ale asi ti to odpustim, ked si mi teraz tak pekne odpisal a napisal vsetko, co som chcela vediet:-) a za to ste nieco priplacali? kolko to stalo?

super, som velmi rad, ze si mi to odpustila :D hned mam lepsi pocit na dusi :D :D hej, za vsetko sa v dnesnej dobe plati, no nestalo to vobec vela. pozeral som cenu priamo vo fakture aby som sa nahodou nesekol a za tu vysavaciu kuchynsku strbinu sme platili 40€. v pohode, nie? ci pride ti to vela?

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 13:28 

Tak keď už si ochotná zaplatiť 1 500 - 2 000€ za celý centrálny vysávač, tak 40€ ti už snáď nebude až tak veľa! Či sa mýlim? Lebo podľa môjho názoru by si toto ľudia mali všetko dopredu uvedomiť a potom sa púšťať do takej investícií. A keď prosto na to nemajú, tak nech si kúpia len obyčajný vysávač za 200€. Niekedy sa mi až rozum pozastavuje nad niektorými ľuďmi a to teraz nemyslím v zlom!

Poslať Napísal: 31 Okt 2018, 09:24 

och super dakujem, tak ja to teda vypisem a oni mi zavolaju? :) za ako dlho? nevies?

Poslať Napísal: 15 Nov 2018, 05:33 

valeria001 píše:
och super dakujem, tak ja to teda vypisem a oni mi zavolaju? :) za ako dlho? nevies?

ano, presne tak ako si napisala. no tak to ja neviem za aku dlhu dobu sa ti ozvu naspat ale myslim, ze je to mozno tak jeden az dva dni. neboj, nebudes dlho cakat. oni sa svojim zakaznikom hned ozyvaju!

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 15 Nov 2018, 05:33

Stránka 20 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre