Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Cena zámkovej dlažby
 Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 12:17 

Jazzen píše:
....fifoo chapem tomu, nemusis mi o tom vela hovorit, kedze niecim podobnym sme si prechadzali aj my...proste postavit dom a vsetko naokolo spravit trva dlhe roky a hlavne je potrebne mat vela penazi na to vsetko...vdaka za pochvalu 8-) ..toto je typ zamkovej dlazby s nazvom Grito a za m2 sme dali 19,43€ - co bolo celkom dost ale je to kvalitna zamkova dlazba...a celkovo sme platili okolo 800€, lebo sme potreboli az 40m2 vydlazdit..

som rad, ze ma chapes 8-) fuha, tak to ste fakt toho materialu dost vela potrebovali. a oni maju vsetku zamkovu dlazbu taku drahsiu ci najde sa aj nejaka lacnejsia? kde vlastne maju pobocku??

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 08:29 

čaute. my sme v lete robili zámkovú dlažbu a vybrali sme od firmy Premac. ich dlažba sa nám najviac páčila aj keď musím uznať, že bola tiež dosť drahá. no povedali sme si, že radšej viac investovať ako neskôr znovu dávať novú a mať zbytočnú robotu naviac. kto by chcem nejaké info, tak tiež rád poradím 8-)

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 11:12 

a to prečo práve od nich ste sa rozhodli brať? my sme na jar toto riešili, pobehali sme viaceré predajne ale kvalito sa nám viac pozdávali zámkové dlažby od Presbetonu. preto sme od nich aj zobrali. ale tak každý je s niečim iným spokojným a beriem aj tvoj názor. no osobne by som ľudom skôr odporúčil túto firmu ako Premac. oni mi prišli taký chladný a ich prístup ma vôbec neoslovil:-/ a ešte podľa mňa má Presbeton aj lepší výber dlažieb a tvárnic!

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 11:36 

suhlasim s tebou Ricco!... aj my mame od nich a nemali sme ziadny problem... u ktoreho predajcu si kupoval?... lebo my v Nitre, konkretne v stavebninach Dynamik a chcem aj ich pochvalit za super pristup a za ochotu nam objednat taky druh dlazby od Presbetonu, aky sa nam pacil!... nemali s tym ziadny problem!

Poslať Napísal: 02 Nov 2018, 10:55 

Ahojte :) V ktorom stadiu pocas stavby domu ste zacali riesit okolie domu? Mam na mysli chodnik, pristupovu cestu a parkovisko pre auta. Vsetci nam hovoria, ze to az uplne na koniec, je to ozaj tak? Lebo ja by som to najradsej riesila uz teraz :)

Poslať Napísal: 12 Nov 2018, 18:01 

Jasné, že to tak je! Bolo by úplne zbytočné to robiť skôr, keďže na stavbu ti chodia rôzne ťažké autá a tie by ti zámkovú dlažbu alebo nejakú inú dlažbu veľmi ľahko poškodili! My sme to riešili až vtedy, keď sme boli nasťahovaný. Najprv sme to mali provizorne riešené a keď bola jar tak sme začali pokladať zámkovú všade. Skôr sa ti to fakt neoplatí!

Poslať Napísal: 25 Dec 2018, 23:51 

boro ja som kupoval v Bratislavských stavebninách, konkrétne STAVMAT IN, kedže tieto stavebniny mám najbližšie a nechcel som zbytočne veľa platiť za dopravu. ani v týchto nemali žiadny problém. objednali konkrétne množstvo ktoré som potreboval a potom len doviezli a bolo. úplná pohodička.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 25 Dec 2018, 23:51

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre