Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:06 

Ahojte :) Rád by som sa poinformoval od ľudí, ktorý majú tepelné čerpadlo napr. vzduch/voda ako im to vyhovujú a či nebanujú toto rozhodnutie. Stojíme akurát pred rozhodnutím, či ísť do toho alebo nie a potrebujem ešte rady od skúsenejších ľudí, keďže sa do toho moc nevyznám :/ Vopred ďakujem všetkým! :)

Predmet príspevku: Re: Tepelné čerpadlo
 Poslať Napísal: 11 Okt 2018, 10:56 

cauko..tepelne cerpadlo je super vec.. je to velmi lacny zdroj kurenia..ja mam tiez konkretne tepelne cerpadlo vzduch-voda..zatial som maximalne spokojny..je sice pravda, ze pri silnejsich mrazoch ako napriklad boli v roku 2009 tak cerpadlo nevykuri dom na pozadovanu teplotu a preto treba mat aj nahradny alebo lepsie povedane pomocny zdroj tepla..ja som to riesil kotlom na drevo...ale po ostatne roky nam uplne stacilo kurit tepelnym cerpadlom a mali sme prijemne teplo...takze za mna TP jednoznacne ano..

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 10:02 

Spaciir aké zimy boli v tom roku? Už si ani nepamätám:-/ My máme taktiež tepelné čerpadlo vzduch - voda. No dokurujeme si sem-tam aj krbom, ktorý sme si hneď pri stavbe domu spravili. Ale ten väčšinou využívame na takú romantiku:-);-) Taktiež odporúčam toto tepelné čerpadlo!

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 16:01 

Venujem sa montáži TČ máme viac ako 400 spokojných zakazníkov po celom svk venujeme sa značkam toshiba a samsung maju výhrevnost do -25 stupnov je to vyborná volba a usetrí kopec penazi mozem len odporučať

Poslať Napísal: 19 Okt 2018, 13:28 

chalani a s tepelnymi cerpadlami znacky Wolf mate niekto skusenost?..dali mi vcelku fajn cenu, no neviem ako su kvalitovo na tom...bol by som rad, keby sa tu niekto nasiel a povedal mi cosi o nich..vdaka!

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 14:51 

Serfo píše:
chalani a s tepelnymi cerpadlami znacky Wolf mate niekto skusenost?..dali mi vcelku fajn cenu, no neviem ako su kvalitovo na tom...bol by som rad, keby sa tu niekto nasiel a povedal mi cosi o nich..vdaka!

áno, ja osobne s nimi skúsenosť mám! čo by si konkrétne potreboval vedieť? pýtaj sa a ja ti odpoviem!

Poslať Napísal: 01 Nov 2018, 09:22 

Spaciir v tom roku boli až také mrazy? A tento rok si nemal problémy, lebo veď niektoré dni bola tiež riadna kosa. Ale plánujeme mať aj mi krb, takže s tým by problém nemal byť! Koľko vás celé tepelné čerpadlo vzduch/voda stálo? A kto vám to robil? My už sme viac menej rozhodnutý, že do toho pôjdeme lebo aj známi mi hovorili, že je to dobrá investícia takže už potrebujem zistiť len najlepšiu firmu a taktiež celý postup, čo všetko mám ja zabezpečiť a čo zabezpečia oni.

Poslať Napísal: 01 Nov 2018, 09:37 

Kludne mi zavolajte rad vam poradim poslem aj fotky z montazi 0944323999

Poslať Napísal: 06 Nov 2018, 08:52 

kolo_juro...hej, v tom roku boli brutalne mrazy a velmi dobre si to pamatam, kedze sme v ten rok mali aj ine problemy v dome...tuto zimu co bola sme ziadny problem s TC nastastie nemali!..nas to cele stalo okolo 8 100€ a robila nam to firma Wolf...no my sme neziadali o tu dotaciu, ktoru stat ponuka..keby si o nu ziadal, tak to vies mat aj lacnejsie...dobre si sa rozhodol!..nebudes lutovat!..co sa tyka tej firmy, tak za nas su tito v pohode, nemali sme s nimi ziadny problem...

Poslať Napísal: 12 Nov 2018, 16:03 

Spaciir to je fajn, že ste tento rok nemali žiadny problém, lebo niektoré noci boli ozaj dosť studené. Hm, o tej firme som ešte veľa toho nepočul. Oni kde sídlia? Majú aj nejaké pobočky? A ako sa vybavuje tá dotácia? O nej som už počul ale vôbec neviem kde o ňu žiadať a čo všetko k tomu treba. Ty si prečo o ňu nežiadal? Je to zložité??

Stránka 1 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre