Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Cena zámkovej dlažby
 Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 06:48 

Som rada Miloslav, ze vam to nevadi:) Potesil si ma:) Aj som si myslela, ze dostanem takuto odpoved:/ Lenze ja este vobec neviem aku dlazbu pred dom vybrat:( Som velmi nerozhodny clovek a ked aj pozeram na internete nejake inspiracie tak ich je tam tolko, ze si vybrat neviem:( Ty mas tiez zamkovu pred domom? Ak ano, tak aku??

Jazzen vy mate tiez velmi peknu dlazbu:);) Aka to je?

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 07:46 

Jazzen píše:
...fifoo ved jasne, pokial to vam tak vyhovuje tak je vsetko v poriadku...som tu vyse tyzdna nebol, kedze sme boli na dovolenke tak sorry za omeskanie...no mam pre teba aj tu slubenu fotku 8-) ...takuto dlazbu sme davali na chodnik pred dom a aj za dom - proste vsade...co sa tyka vyrobcu tak brali sme ju od Presbetonu...nam sa oni najviac pozdavali co sa tykalo aj vyberu, komunikacie a hlavne ceny...

Obrázok

tak vies, skor je to o tom, ze nemame inej cesty ako takto fungovat. ako som pisal, financne prostriedky boli vycerpane a preto az teraz mozme riesit pristupove chodniky. aha, vy ste od nich brali. ich firmu som si uz pozeral. btw peknu dlazbu ste zvolili, dobre to vyzera:-) kolko vas to cca stalo??

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 10:46 

Vás ale zaujíma cena za jednu dlaždicu zámkovej dlažby alebo aj s pracou koľko stojí m2???

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 11:14 

Luko632 mna by zaujimala cena aj bez prace aj s pracou. Aby som si to vedela porovnat lebo mam jednu osobu v zalohe, ktora by mi dlazdice vedela poukladat ale keby to vychadzalo aj cez firmu za prijatelny peniaz, tak by som to mozno vsetko riesila cez jednu osobu a nemusela by som tohto znameho otravovat. Vies mi poradit?

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 07:43 

....fifoo chapem tomu, nemusis mi o tom vela hovorit, kedze niecim podobnym sme si prechadzali aj my...proste postavit dom a vsetko naokolo spravit trva dlhe roky a hlavne je potrebne mat vela penazi na to vsetko...vdaka za pochvalu 8-) ..toto je typ zamkovej dlazby s nazvom Grito a za m2 sme dali 19,43€ - co bolo celkom dost ale je to kvalitna zamkova dlazba...a celkovo sme platili okolo 800€, lebo sme potreboli az 40m2 vydlazdit..

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 10:01 

Aj my mame od nich zamkovu dlazbu ;) :) Je pravda, ze su sice drahsi ale za to maju kvalitnu dlazbu, ktora vydrzi! My sme sa hlavne kvoli tomu rozhodli pre nich a sme spokojni!

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 12:17 

Anabela čo sa týka zámkovej dlažby, tak tá sa pohybuje v rozmedzí od 11 do 25€ za m2 pokládky. No všetko ale záleží aj od toho, ako je pripravený povrch a či tam je ešte niečo potrebné kopať. A taktiež záleží od toho, aká firma ti to príde robiť a z kade berieš zámkovú dlažbu. Lebo firiem je veľa, ale každá má iné ceny. Takže asi tak zatiaľ, čo ti viem poradiť.

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:10 

To máte inak super, že už riešite okolie domu a zámkovú dlažbu! Bodaj by sme už aj my tam boli, lenže my to máme ešte všetko pred sebou :( Ešte len riešime projekt domu :( No aj napriek tomu už teraz rád zistím, ktoré firmy sú na toto dobré, keďže raz mi to isto padne vhod to vedieť :)

Poslať Napísal: 10 Okt 2018, 19:43 

Anabela píše:
Som rada Miloslav, ze vam to nevadi:) Potesil si ma:) Aj som si myslela, ze dostanem takuto odpoved:/ Lenze ja este vobec neviem aku dlazbu pred dom vybrat:( Som velmi nerozhodny clovek a ked aj pozeram na internete nejake inspiracie tak ich je tam tolko, ze si vybrat neviem:( Ty mas tiez zamkovu pred domom? Ak ano, tak aku??

Jazzen vy mate tiez velmi peknu dlazbu:);) Aka to je?

v tomto pripade mi nezostava nic ine, iba napisat, ze si TYPICKA NEROZHODNA ZENA :lol: :lol: ..ale neboj, aj moja zena je taka a co sa tyka chodnikov a ciest pred domov, tak to bolo cisto v mojej rezii a vybral som to sam bez nej lebo keby mam cakat na nu, tak este doteraz to hotove nemame :lol: ...ano, my mame tiez zamkovu dlazbu, kupovali sme ju v stavebninach u nas ale je to dlazba znacky Presbeton...a zajtra ti ju odfotim a poslem foto, lebo opisat ti ju neviem :D

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 11:37 

@Kolo_Juro ani sa nenazdas a uz to budes aj ty riesit. Uvidis, uz ked zacnete stavat, tak to vsetko pojde rychlo a najrychlejsie pojde cas :D Potom budes chciet, aby sa to vsetko spomalilo :lol: :lol:

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre