Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Aug 2018, 12:31 

...myslis to vazne?...tak teraz si ma potesil, lebo uz som sa zmierovala s tym, ze sa to jednoducho nebude dat...a co je to za firmu?..oni su na slovensku najlepsi alebo preco si mi prave ich spomenul?..

Poslať Napísal: 07 Aug 2018, 14:59 

Ninka spomenul ti ju pravdepodobne preto, lebo s nou ma skusenosti. Tak sa to vacsinou robi, ze si ludia medzi sebou vymienaju nazory ale firiem, s ktorou sa stretli a s ktorou osobne jednali. No uvidis, co ti napise ale ja si myslim, ze nieco v takomto zneni. Vy idete ten stary dom na komplet prerabat??

Poslať Napísal: 08 Aug 2018, 13:16 

...to mi doslo petterso, ze mi ju napisal asi preto, lebo cez nich riesil centralnu jednotku a taktiez aj rozvody...ale aby som to mala 100% tak som sa to radsej spytala...vies ako sa hovori: "doveruj ale preveruj" :-D :-)...ano, ideme stary dom na komplet prerobit...preco sa pytas?..on je v hroznom stave a neviem si predstavit, ze by sme v nom mali existovat bez toho, aby sme ho neprerobili..ale ked sa prerobi, bude to slusny domcek, ktory nam bude stacit :-)

Poslať Napísal: 10 Aug 2018, 10:18 

@Ninka myslím to smrteľne vážne! Nikdy by som sem nič nenapísal bez toho, aby som nebol o tom na 100% presvedčený!! Radšej si všetko najprv zistím a až potom radím ľudom! Je to firma od ktorej máme aj my CV a čo som si zisťoval, tak sú veľmi dobrý. Oni majú švajčiarske CV a hovorí sa, že švajčiari vyrábajú všetko kvalitne! Tak preto som ti ich napísal. Z inými vysávačmi nemám skúsenosť, takže ti nebudem vedieť nič ohľadom nich poradiť. Ale ohľadne tohto áno:)

Poslať Napísal: 13 Aug 2018, 09:46 

Viechman píše:
@Libuša nie, nerobí mi to problém. Kľudne mi sem pridaj tvoju e-mailovú adresu a pošlem ti to tam. Alebo ti to môžem aj sem pridať, mne to problém nerobí. Svoje údaje zakryjem a v pohodičke. Ako to je tebe lepšie, rozhodni sa 8-) ;)

vážne by ti nerobilo problém to sem pridať???...,to by som bola ešte radšej, lebo by som aspoň nemusela zverejňovať moju e-mailovú adresu...,až teraz mi to doplo, že tu sa súkromné správy nedajú písať a že tým pádom by ju každý videl a mohol by ma otravovať...,a to nechcem!...,budem rada ak to sem pridáš!

Poslať Napísal: 13 Aug 2018, 10:08 

@Viechman jasné, len nechcem ho tu moc písať nech mi tam potom nevypisujú nejaké decká alebo čo, dá sa to tu nejakou internou poštou poslať alebo čo? lebo ma to fakt zaujíma. a cenovú ponuku ti urobili teda na základe toho, že si im poslal iba projekt domu?

Poslať Napísal: 13 Aug 2018, 13:29 

@Libuša už som ti raz napísal, že mi to nevadí. Keby mi to vadilo, tak by som ti to ani nenavrhol predsa! Libuša a @fuzatyhans dnes večer alebo zajtra Vám to sem pridám oki? Lebo dnes som na cestách a mám taký bláznivý deň a nemám na to vôbec čas. Snáď Vám to nebude prekážať, no budem sa snažiť čím skôr aby ste to tu mali!
@fuzatyhans áno, stačil iba projekt domu.

Poslať Napísal: 15 Aug 2018, 07:33 

Viechman píše:
@Libuša už som ti raz napísal, že mi to nevadí. Keby mi to vadilo, tak by som ti to ani nenavrhol predsa! Libuša a @fuzatyhans dnes večer alebo zajtra Vám to sem pridám oki? Lebo dnes som na cestách a mám taký bláznivý deň a nemám na to vôbec čas. Snáď Vám to nebude prekážať, no budem sa snažiť čím skôr aby ste to tu mali!
@fuzatyhans áno, stačil iba projekt domu.

prepáč, len som normálne ostala v šoku, že som tu natrafila na takého zlatého a milého človeka akým si...,už sa mi to dlho nestalo...,za mňa máš čas, až tak súrne to nepotrebujem ale tak bude lepšie keď to sem čím skôr pridáš, aby si na to nezabudol...,

Poslať Napísal: 15 Aug 2018, 07:44 

dobry den - chcela by som sa pytat na skusenosti s tymto vysavacom. zatial sme sa este nerozhodli ci by sme ho chceli lebo nam vela ludi povedalo, ze ked budeme mat 1 podlazny dom tak sa nam to neoplati donho investovat. vraj sa to oplati ked je 2 podlazny aby sa nemusel vysavac prevlakat hore dole po poschodiach. chcela by som teda hlavne nazor od ludi, ktory ho tiez maju v nejakom mensom bungalove. vyuzivate ho naplno? nelutujete investiciu?

Poslať Napísal: 16 Aug 2018, 11:33 

...viechman nechcela som ta svojou otazkou nahnevat, to vobec nie!...len som taky typ cloveka, ze radsej sa na veci viac krat spytam, aby mi to bolo vsetko jasne a aby som nahodou nieco nepoplietla!...takze ich centralne vysavace sa vyrabaju tam a potom su distribuovane na Slovensko?...kolko potom trva dorucenie a montaz?...netrva to prilis dlho, ked to az tak daleko vyrabaju?..

Stránka 14 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre