Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 07 Máj 2018, 13:04 

Pekný deň ;)

Rada by som zistila, či poznáte tento nábytok, ktorý sa nachádza v Bratislave, hm? Máte od nich niečo? Ak áno, tak čo konkrétne? Aké máte s nimi skúsenosti? Mne o ňom známe hovorili, keďže potrebujem zohnať viacej vecí do domácnosti. Oni ma tam hneď posielali ale keďže to nemám najbližšie, tak som chcela najprv dopredu zistiť, či majú kvalitné produkty.

Budeš vďačná ak sa niekto nájde a odpíše mi.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa ;)

Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 09 Máj 2018, 18:04 

Evita a kto by ten obchod nepoznal? Je veľký, ľudia v ňom nájdu postele, sedačky, nábytok a fakt skoro všetko do domácnosti. Ty by si čo konkrétne potrebovala? Čo zháňaš? My z tade máme manželskú posteľ a taktiež matrace.

Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 08:02 

No napríklad ja Peťka. Ako počuť som o ňom počula ale nikdy som v ňom ešte nebola a preto neviem, čo mám očakávať :( Je fajn, že nájdem všetko na jednom mieste ale čo z toho, keď to nebude kvalitné? Vieš, aj na tieto veci si dávam bacha! Potrebovala by som kúpiť jednu väčšiu skriňu do spálne, taktiež posteľ a stolíky tie malé pri posteľ, potom sedačku a stoličky do jedálne. Dosť toho, že? :( A Vám posteľ od nich vyhovuje? Ako dlho ju už máte a koľko vás stála?

Poslať Napísal: 14 Máj 2018, 12:57 

-evita ahoj
-u nich by si nasla toto vsetko co zhanas
-za dobru cenu a aj kvalitovo na dobrej urovni
-my sme tam uz taktiez kupovali viacero veci a vsetko nam vyhovuje a drzi uz dlhe roky
-nie je pravda, ze iba to, co je drahe je kvalitne - niekedy je aj vynimka a ta vynimka je tento obchod Albero
-mala by si sa tam ist pozriet a mozno by si zmenila svoj nazor
-a celkovo nechapem ako mozes nieco hodnotit, ked si tam este ani nebola?

Poslať Napísal: 15 Máj 2018, 13:22 

Zoja ale ja to nehodnotím! Nič zlé som na ich adresu nenapísala. Ja práve že chcem zistiť aké majú ľudia skúsenosti, keďže som tam nikdy nebola!

Poslať Napísal: 16 Máj 2018, 11:44 

Evita tak prepáč, myslela som, že tento obchod pozná každý! Lebo je tak veľký a plný rôznych produktov, že veľa ľudí si tam chodí nakupovať. Aspoň čo ja poznám:-) Dosť ale tam to nájdeš:-) Nám veľmi vyhovuje. Máme ju síce iba rok ale super sa na nej spí, je pohodlná:-) Stála nás 705€, no teraz som pozerala, že ju majú v akcií a stojí 635€. Tak ako si prehliadam ich stránku, teraz sa oplatí nakupovať, keďže majú dobré zľavy:-)

Poslať Napísal: 17 Máj 2018, 11:36 

Evita píše:
Pekný deň ;)

Rada by som zistila, či poznáte tento nábytok, ktorý sa nachádza v Bratislave, hm? Máte od nich niečo? Ak áno, tak čo konkrétne? Aké máte s nimi skúsenosti? Mne o ňom známe hovorili, keďže potrebujem zohnať viacej vecí do domácnosti. Oni ma tam hneď posielali ale keďže to nemám najbližšie, tak som chcela najprv dopredu zistiť, či majú kvalitné produkty.

Budeš vďačná ak sa niekto nájde a odpíše mi.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa ;)

Ahoj ;) Pred mesiacom sme boli u nich a vybrali sme si manzelsku postel a rovno aj matrace na nu :) Je to obrovsky obchod, ktory pokial prejdes tak to aj trva :D Fakt si tam este nikdy nebola?

Poslať Napísal: 18 Máj 2018, 17:33 

Agátka akú manželskú posteľ ste si kúpili? Nemôžeš mi prosím ťa poslať fotku? A majú tam teraz aj nejaké zľavy lebo kamarátka mi spomínala, že tam z času na čas majú dobré zľavy.

Poslať Napísal: 21 Máj 2018, 11:17 

Vero píše:
Agátka akú manželskú posteľ ste si kúpili? Nemôžeš mi prosím ťa poslať fotku? A majú tam teraz aj nejaké zľavy lebo kamarátka mi spomínala, že tam z času na čas majú dobré zľavy.

Ahoj Vero ;) Samozrejme, ze ti mozem poslat fotku ale iba taku stihanutu z ich stranky, kedze nie som doma a nemam ju odfotenu. Snad ti to nebude vadit :) Tuto sme si vybrali: Obrázok
A co sa tyka tych zliav, tak tvoja kamaratka ma pravdu, lebo maju zlavy na niektore postele a mozem povedat, ze na dost z nich maju. Ved aj tuto sme kupovali v zlave :) ;)

Poslať Napísal: 24 Máj 2018, 19:31 

Agátka to mi vôbec nevadí, som rada, že si si vôbec na to našla čas:-) Veľmi peknú máte ale tá musela byť asi aj drahá, že? Koľko ste za ňu platili? A v akej akcií bola?

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre