Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 45 [ Príspevkov: 442 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 08:53 

aron spominala mi, ze su drahsie ale nevedela mi presne povedat o kolko, kedze jej este len cenovu ponuku na ne robia. ma mi ju ale poslat. ty kolko odhasujes, ze budu stat? fakt si myslis, ze budu az tak nekrestansky drahe? a tie do prekladu kolko vychadzaju? tie su tiez drahsie, nie?

Poslať Napísal: 14 Máj 2018, 11:05 

Margita píše:
aron spominala mi, ze su drahsie ale nevedela mi presne povedat o kolko, kedze jej este len cenovu ponuku na ne robia. ma mi ju ale poslat. ty kolko odhasujes, ze budu stat? fakt si myslis, ze budu az tak nekrestansky drahe? a tie do prekladu kolko vychadzaju? tie su tiez drahsie, nie?

tak nech ti ju potom posle a zistis, ze si to velmi rychlo rozmyslis...,su raz tak drahe ako klasicke zaluzie...,povedzme, ze klasicke by ta vysli na cely dom nejakych 6 000€ a tieto skryte v skle by ta vysli 12 000€...,je to rozdiel a riadny, nie?...,do prekladu vychadzaju tiez viacej ale nie je to az tolko, ako tieto...,osobne by som ti radsej odporucil tie...,

Poslať Napísal: 15 Máj 2018, 13:59 

Aron to vážne sú také drahé? :o :o :o ... ty kokso!... toľko by som za okná so žalúziami nikdy nedal!... fakt ako si napísal, radšej dať okná a klasické žalúzie a ušetriť na nejaké iné veci...

Poslať Napísal: 16 Máj 2018, 10:06 

valentin píše:
Aron to vážne sú také drahé? :o :o :o ... ty kokso!... toľko by som za okná so žalúziami nikdy nedal!... fakt ako si napísal, radšej dať okná a klasické žalúzie a ušetriť na nejaké iné veci...

..to by som nedala ani ja,je to fakt vela penazi za ktore si clovek vie pokupit koooopu inych veci!..a este ked som sa nad tym tak aj zamyslala,ved aj v tom skle sa moze stat,ze sa roztrhne nieco a potom sa to ako riesi?..musi sa rozbit cele okno aby sa to dalo opravit?..pride mi to celkovo blby napad!!

Poslať Napísal: 17 Máj 2018, 11:41 

Ninka píše:
valentin píše:

..to by som nedala ani ja,je to fakt vela penazi za ktore si clovek vie pokupit koooopu inych veci!..a este ked som sa nad tym tak aj zamyslala,ved aj v tom skle sa moze stat,ze sa roztrhne nieco a potom sa to ako riesi?..musi sa rozbit cele okno aby sa to dalo opravit?..pride mi to celkovo blby napad!!

Ale vies si to predstavit, ze by si vobec zaluzie nemusela utierat od prachu? Lebo ked mas aj vnutorne aj vonkajsie, tak ich musis cistit a to je otras - teda aspon pre mna. Toto prave ze nemusi byt vobec zle, len skoda, ze to je este take drahe :(

Poslať Napísal: 18 Máj 2018, 06:17 

ALE PROSIM VAS, UZ MOC SPEKULUJETE! NIET NAD KLASICKE ZALUZIE! A KED MATE PROBLEM S ICH CISTENIM, TAK SI NIEKOHO NA TO ZAPLATTE. MNE TO PROBLEM VOBEC NEROBI A TO ICH UMYVAM CCA 4 KRAT DO ROKA.

Poslať Napísal: 21 Máj 2018, 08:41 

aron po pravde som necakala, ze to bude az take drahe:(:( myslela som si, ze o nejake dve tisicky to bude len drahsie od napriklad klasickych zaluzi. no ako si mi napisal tuto cenu, tak to som si uz asi aj rozmyslela. tolko penazi si nemozem dovolit investovat len na tieniacu techniku. ty si mi spominal, ze mas klasicke vnutorne zaluzie, alebo? uz si nepamatam presne, prepac:( od koho ich mas? aky vyrobca?

vam ostatnym taktiez dakujem za nazor!

Poslať Napísal: 23 Máj 2018, 14:08 

Margita píše:
aron po pravde som necakala, ze to bude az take drahe:(:( myslela som si, ze o nejake dve tisicky to bude len drahsie od napriklad klasickych zaluzi. no ako si mi napisal tuto cenu, tak to som si uz asi aj rozmyslela. tolko penazi si nemozem dovolit investovat len na tieniacu techniku. ty si mi spominal, ze mas klasicke vnutorne zaluzie, alebo? uz si nepamatam presne, prepac:( od koho ich mas? aky vyrobca?

vam ostatnym taktiez dakujem za nazor!

aj som si myslel..., mnoho ludi si povie, ze by bolo super keby nemuseli cistit zaluzie ale zase zabudaju na to, ze to potom aj nieco stoji..., akykolvek lepsi vynalez stoji nie male peniaze!..., netreba na to zabudat!..., my mame vonkajsie rolety..., nepytala si sa, takze som ti to este nespominal..., su znacky Isotra a objednavali sme ich u jednej firmy v Bratislave, ktora ich predava a montuje... oni su len vyrobcovia ale maju najlepsiu tieniacu techniku..., aj kvalitnu aj dizajnovo peknu...,

Poslať Napísal: 24 Máj 2018, 18:43 

aron ved toto! je to velka skoda, ze to je take drahe. keby to bolo lacnejsie, tak ani nevaham, to mi ver!! vy mate vonkajsie rolety? tie vas vysli ale tiez viacej, nie?

Poslať Napísal: 28 Máj 2018, 11:21 

Margita píše:
aron ved toto! je to velka skoda, ze to je take drahe. keby to bolo lacnejsie, tak ani nevaham, to mi ver!! vy mate vonkajsie rolety? tie vas vysli ale tiez viacej, nie?

verim ti, toho sa bat vobec nemusis..., ano, my mame tie vonkajsie do prekladu..., hej, boli aj tie drahe ale tak z mojho hladiska si myslim, ze funkcie maju lepsie ako napriklad tie, ktore si chcela ty.., tie zaluzie v skle mam na mysli..tie vonkajsie maju aj ochrannu funkciu a este aj dalsie ine...,

Stránka 9 z 45 [ Príspevkov: 442 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 45  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre