Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Spotrebiče Ora Ito Gorenje
 Poslať Napísal: 27 Mar 2018, 10:05 

Denda - ahaa, tak to je. Myslela som, že ma presne tú istú. No ako som ti už písala, grilovať som ešte neskúšala no vyskúšam a dám ti potom vedieť, oki? Ale ostatné funkcie sú very good takže si myslím, že aj grilovanie dopadne na jedničku. V pohode byť tebou si ju zoberiem. Uvidíš, nebudeš ľutovať:-)
Alma - takto verejne ti to radšej nebudem písať, nikdy nevieš, kto to môže zneužiť. Ona sem príde, hovorila som jej o tebe a povedala, že ti to príde všetko napísať

Poslať Napísal: 28 Mar 2018, 11:54 

Irena To vazne? Zlata :) Tak teda na nu pockam, dakujem ti pekne..

Poslať Napísal: 29 Mar 2018, 08:05 

-Irena- ďakujem teda, že si sa podelila o skúsenosti :) ešte si pozriem nejaké recenzie a ak to bude okay tak si po ňu pôjdem lebo sa už neviem dočkať :D

Poslať Napísal: 03 Apr 2018, 11:06 

Alma - len ako pozerám, tak jej to musím pripomenúť lebo asi zabudla. No dnes ideme spolu cvičiť, tak jej poviem, nech ti už konečne napíše aby si dlho načakala. Vyhreším ju :D :lol:
Denda - nie je začo, rado sa stalo ;)

Poslať Napísal: 04 Apr 2018, 13:55 

Ahoj Alma, tak Irenka mi hovorila, že sa ma chceš čosi popýtať ohľadne nejakých spotrebičov od gorenje ktoré mám doma. Čo to presne chceš vedieť?? Čo ťa konkrétne zaujíma? Nemám čas si to tu všetko čítať, prišla som sem len na skok..

Poslať Napísal: 05 Apr 2018, 08:32 

Irena Nie, prosim ta to nemusis :lol: Ale dakujem velmi :)
Zuzinulika No Irena mi pisala, ze ty mas doma tu gorenje trubu s retro dizajnom, konkretne je to BO627INI. Tak som sa ta chcela spytat ako si s nou spokojna, vyuzivas vsetky jej funkcie, stoji to za tie peniazky?

Poslať Napísal: 10 Apr 2018, 07:20 

čaute, prosím vás, potreboval by som poradiť. chcel by som žene na narodeniny ako prekvapenie kúpiť práčku, bol som niečo pozerať v elektre a aj na internete a padla mi do oka táto Gorenje W 6 EU biela, čo na ňu hovoríte?

Poslať Napísal: 12 Apr 2018, 07:47 

Alma dobre ti povedala, presne túto rúru doma mám a mne veľmi vyhovuje. Keďže celý barák mám ladený do retro štýlu tak aj kuchyňa musela byť taká :D ;) No a keď som hľadala spotrebiče a zbadala v jednej predajni túto, hneď som sa do nej zamilovala. Je krásna dizajnovo ale aj funkcie má veľmi dobré. Mne vyhovuje vo všetkom, som s ňou spokojná ;) :)

Poslať Napísal: 19 Máj 2018, 12:19 

Zuzinulika U mna to tiez presne bola laska na prvy pohlad, hrozne sa mi pacila len ta cena ma trosku odradzala ale tak co som doteraz citala aj co pises tak ak je taka dobra tak presvedcim manzela :lol: A kupovala si ju normalne v elektre alebo cez internet?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 19 Máj 2018, 12:19

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre