Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Spotrebiče Ora Ito Gorenje
 Poslať Napísal: 27 Feb 2016, 11:11 

Ahojte ludkovia, chystame sa kupovat do kuchyne vstavane spotrebice velmi nas zaujala rada spotrebicov od Gorenje v dizajne Ora Ito mate niekto snima skusenost ? Ďakujem.

Predmet príspevku: Re: Spotrebiče Ora Ito Gorenje
 Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 03:28 

Ahoj, Gorenje su velmi dobre spotgrebice tiez ich mam doma. Niekolkmo rokov pracujem jedne predajni kde predavame kuchyne a velmi vela zakaznikov tuto znacku vyhladava a je minimum reklamacii.

Poslať Napísal: 17 Nov 2016, 01:30 

Ahoj, mas na mysli Gorenje v dizajne Ora Ito white alebo black? My si plánujeme kupit teraz ten biely model, zaujimali by nas recenzie.
S pozdravom Michaeľa

Poslať Napísal: 26 Feb 2018, 15:36 

ahojte..ako pozeram, tak tato tema je uz dost stara, no chcela by som ju ozivit, kedze momentalne sa rozhodujem ci ist do tejto znacky alebo hladat nejaku inu?..ake mate skusenosti?...aka je ich zivotnost?..za vsetky rady vopred dakujem...

Poslať Napísal: 27 Feb 2018, 08:21 

Dufam, ze ti nebude vadit ak sa k tebe pridam.. Lebo idem kupovat novu ruru a prave jedna od gorenje mi padla do oka.. Zatial nemam od nich ziadne spotrebice doma takze nemam ziadnu skusenost, citala som zatial nejake recenzie ale kazda je ina takze neviem ci ich mozem brat vazne.. :lol:

Poslať Napísal: 27 Feb 2018, 11:05 

Mimik - z vlastnych skusenosti ti mozem napisat, ze mame doma vsetky spotrebice tejto znacky...predtym, ako som sa rozhodla pre nu, som pobehala viacej predajni..vypocula som si viacerych predavacov, precitala som si viacero sprav od ludi, ktory maju tieto spotrebice a vacsinou som citala len pozitiva...mame ich dva roky a zatial som so ziadnym spotrebicom ich znacky nemala ziadny problem..o zivotnosti tazko hovorit, kedze to nikdy nevies ale pevne dufam, ze vydrzia dlhe roky...ak mas nejake konkretne otazky, kludne sa pytaj..
Alma - to iste plati aj pre teba, precitaj si spravu, ktoru som napisala @Mimik aby som znovu to iste nemusela pisat...citala si aj nejake zle?...

Poslať Napísal: 27 Feb 2018, 13:23 

irena... a smiem vediet aj presne typy spotrebicov, ktore si vybrala?..to by mi velmi pomohlo...vdaka
alma...vobec mi to nevadi...

Poslať Napísal: 28 Feb 2018, 17:02 

Mimik - fuha, to som necakala, ze budes chciet..no idem to najst, lebo naspamat to neviem...takze:
vstavanu ruru mame: BO647A41XG - ciernu
indukcnu dosku mame: IT614CSC - ciernu
mikrovlnnu ruru: BM171E2XG - ciernu
vstavanu chladnicku: RI4182E1
digestor: WHI943ORAB - cierny
snad som na nic nezabudla a nepoplietla cisla :) :D

Poslať Napísal: 02 Mar 2018, 06:29 

Irena Dik za odpoved. Praveze som zatial citala iba dobre. Mne sa hrozne paci ta retro rura v slonovinovej farbe.. :) Len som sa este chcela spytat ty mas mraznicku zvlast? Lebo co som pozerala tak ta chladnicka je super velka ale nie je tam mraziak...

Poslať Napísal: 05 Mar 2018, 08:31 

-Irena- prosím ťa už si skúšala v tej mikrovlnke aj grilovať? ja ju teraz tiež obzerám v obchode :D

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre