Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 01:54 

Bjon to si dobre napisal, je jasne, ze najdolezitejsim elementom je montovanie okien. Moze byt aj neviem aky kvalitny profil, ak raz nebude dobre namontovany tak je to cele zle. S tym uz proste clovek nic nespravi. No iba to, ze ich na novo vyberie a namontuje ale to je zbytocna praca a preto si treba vyberat firmy, ktore maju aj montaznikov dobrych

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 12:05 

Dobrý deň, mám otázku, plánujem meniť okná na jar, ale neviem, akú firmu na to objednať, zatiaľ sa mi páčí Vekra, ale nikto v okolí s nimi nemá skúsenosti. Preto sa chcem opýtať, či s nimi niekto má skúsenosti... ďakujem za akúkoľvek odpoveď. Kuba

Poslať Napísal: 15 Sep 2017, 09:07 

Dobrý deň Kubo, ja okná od Vekry mám asi rok, a som spokojný, jediné čo sa mi nepáčilo že robotníci mali asi pol hodiny meškanie, ale to už s kvalitou okien nemá čo robiť. Mám drevené okná, ktoré sú cenové trochu náročnejšie ako plastová. Záleží tiež na tom či chcete okná do bytu, domu alebo novostavby, podľa toho sa budú parametre okien líšiť.

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 01:08 

Ahoj, od vekry mam plastove okna a myslim si ze su dobra, vybral som si ich hlavne na zaklade toho aku mali hlbku zasklenia a chcel som do nich trojskla, ktore vraj lepsie izoluje, tak uvidime, zatial sa to na uctoch neukazalo, ale inak som s oknami spokojny, a hlavne boli aj za dobru cenu.

Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 08:11 

Zdravím-veľa tu čítam o plastových oknách.Avšak musím povedať,že som voči nim trochu skeptický.Teraz sme sa ocitli na takom rázcestí,že sa potrebujeme rozhodnúť aké okná dáme na náš dom a tu nastal kameň úrazu.Nevieme sa dohodnúť,nemáme v tom vôbec jasno.Neviem aký typ má aké benefity,aké sú cenové rozdiely.Preto by ma potešilo keby ste sa so mnou podelili o vaše skúseností,znalosti.Nech už aspoň jednu noc sa vyspím,lebo furt ma to máta :lol:

Poslať Napísal: 20 Máj 2020, 09:13 

plastove okna si uz zazili svoj velky boom a by som povedal, ze uz su na ustupe, myslim, ze coraz viacej chceme aby domy posobili tak prirodne, aby to vsetko tak ladilo a plastove okna vedia byt takou pastou na oko :roll:

Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 11:57 

cenové rozdiely sú aj v typoch okien...aj vo výrobcoch...v značkách...ale zase môj pohľad je taký že do okien investovať treba...predsa len okná by mali byť na celý život...mali by vydržať aj zvonku že by nemal mať na ne vplyv ani dážď ani nič a to ani po rokoch...

Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 07:12 

To ani nečakaj, že by ste to nejako rýchlo vyriešili. My to riešime už tretí týždeň a stále nemáme rozhodnuté

Poslať Napísal: 29 Máj 2020, 15:55 

Srotos-podobný názor zdieľam a teda som rád,že aj ty si mi napísal to čo si ja myslím v sebe.
Olivergrznar3-ohľadne investovania to problém nie je,toho som si proste vedomý,že vchodové dvere,okná a kúrenie.Že to sú sféry domu,na ktorých sa šetriť neoplatí.Ale zase nechcem niečo zbytočne preplatiť,ale to ma asi chápete,či?
Jerry-tretí týždeň?To ešte nie je taká doba.My už dlhšie,teda ja v sebe to mám už nejakú dobu,ale ešte som sa nikam nepohol.

Poslať Napísal: 02 Jún 2020, 08:47 

áno ja to chápem...podobne na to prizerám a tým som sa aj ja riadil...poviem ti že najskôr som chcel drevené okná ale veľa som si o tom zisťoval...o tie okná sa starať treba...aby zostali také ako na začiatku aby na ne nemal nejako vplyv vietor...dážď a pod...preto som pozeral potom najmä na bezúdržbovosť z vonkajšej strany...aby som nemusel nič lakovať...nejako sa o okná starať..takže na tvojom mieste by som tiež pozeral buď hliník alebo drevohliník..

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre