Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 13 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 01:54 

Bjon to si dobre napisal, je jasne, ze najdolezitejsim elementom je montovanie okien. Moze byt aj neviem aky kvalitny profil, ak raz nebude dobre namontovany tak je to cele zle. S tym uz proste clovek nic nespravi. No iba to, ze ich na novo vyberie a namontuje ale to je zbytocna praca a preto si treba vyberat firmy, ktore maju aj montaznikov dobrych

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 12:05 

Dobrý deň, mám otázku, plánujem meniť okná na jar, ale neviem, akú firmu na to objednať, zatiaľ sa mi páčí Vekra, ale nikto v okolí s nimi nemá skúsenosti. Preto sa chcem opýtať, či s nimi niekto má skúsenosti... ďakujem za akúkoľvek odpoveď. Kuba

Poslať Napísal: 15 Sep 2017, 09:07 

Dobrý deň Kubo, ja okná od Vekry mám asi rok, a som spokojný, jediné čo sa mi nepáčilo že robotníci mali asi pol hodiny meškanie, ale to už s kvalitou okien nemá čo robiť. Mám drevené okná, ktoré sú cenové trochu náročnejšie ako plastová. Záleží tiež na tom či chcete okná do bytu, domu alebo novostavby, podľa toho sa budú parametre okien líšiť.

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 01:08 

Ahoj, od vekry mam plastove okna a myslim si ze su dobra, vybral som si ich hlavne na zaklade toho aku mali hlbku zasklenia a chcel som do nich trojskla, ktore vraj lepsie izoluje, tak uvidime, zatial sa to na uctoch neukazalo, ale inak som s oknami spokojny, a hlavne boli aj za dobru cenu.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 17 Okt 2017, 01:08

Stránka 13 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre