Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 25 Dec 2015, 13:25 

Dobrý deň, chcela by som od vás aby ste mi odporučili firmu ktorá by nam zrealizovala vchodové dvere do bytu , jedna sa nám hlavne o referencie po našej minulej skúsenosti. Zatiaľ sme si vybrali
Kód:
http://www.vchodove-dvere.sk/
čo si o tejto firme myslíte ? Prípadne viete niekoho iného overeného odporučiť ?

Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 19 Okt 2016, 13:11 

Pokiaľ chcete bezpečnostné dvere tak by som to neriešil cez pofiderné eshopy čo sú väčšinou necertifikované čínske šmeliny...ja by som to riešil cez overených ako je napríklad sherlock, adlo, určíte budete spokojní,

Poslať Napísal: 19 Sep 2017, 09:14 

Dovolím si trochu obnoviť túto konverzáciu, keďže by som bola rada, keby ste mi poradili ohľadom vchodových dverí a celkovo dverí do bytu. Aké vchodové - bezpečnostné alebo len klasiky? Aký máte názor?

Poslať Napísal: 20 Sep 2017, 07:43 

"Vanda" - bývaš v nejakom paneláku, kde by si potrebovala bezpečnostné? Ako poviem ti tak, bezpečnostné sú jednoznačne lepšie ale musíš počítať aj s tým, že sú drahšie. Už teraz väčšina ľudí si zvolí variantu bezpečnostných lebo chcú mať istotu, že ich len tak ľahko nevykradnú a podobne. Za mňa by som ti odporúčil popozerať sa po bezpečnostných

Poslať Napísal: 21 Sep 2017, 16:23 

Vanda píše:
Dovolím si trochu obnoviť túto konverzáciu, keďže by som bola rada, keby ste mi poradili ohľadom vchodových dverí a celkovo dverí do bytu. Aké vchodové - bezpečnostné alebo len klasiky? Aký máte názor?

Môj názor je jednoznačný, daj si bezpečnostné! Neoľutuješ. Len si dávaj pozor z ktorej firmy si ich objednáš a hlavne aby si ich aj dobre nahodili. Nie každá firma má kvalitné bezpečnostné dvere.

Poslať Napísal: 22 Sep 2017, 10:40 

Áno Pavlík, bývam v paneláku a preto aj rozmýšľam nad bezpečnostnými. Predsa len tam aj všetko počuť aj je tam vyššie riziko nejakej krádeže. A tomu sa chcem vyvarovať! Okolo koľko sa pohybujú také kvalitnejšie?

Matico vďaka za názor. Vy máte bezpečnostné? Koľko ste za ne platili?

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 08:20 

matico cena sa tazko pise..kedze vobec nevieme, z kade chces objednavat, ako velke ich budes musiet mat..od tohto vsetkeho zavisi cena..niektore firmy maju lacnejsie bezpecnostne, niektore zase prilis predrazene..my sme za nase bezpecnostne platili do 600€..uz presnu cenu neviem ale bolo to do tejto sumy..

Poslať Napísal: 28 Sep 2017, 12:37 

Vandi áno, my máme bezpečnostné dvere a platili sme za ne fú okolo 700€. Si ma trochu zaskočila otázkou, keďže to už bolo trochu dávnejšie. Musel som zaloviť v pamäti.
Grut veď ja viem ale my máme doma také dvere, takže viem povedať svoju cenu, ktorú sme za ňu zaplatili

Poslať Napísal: 29 Sep 2017, 10:24 

Matico prepáč za takú otázku, no cena ma vždy najviac zaujíma, keďže nechcem nejako veľa dať len za dvere. A ty ich máš z kade?

Poslať Napísal: 03 Okt 2017, 12:24 

Vanda píše:
Matico prepáč za takú otázku, no cena ma vždy najviac zaujíma, keďže nechcem nejako veľa dať len za dvere. A ty ich máš z kade?

Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Ja chápem, že keď niečo kupuješ, tak v prvom rade chceš vedieť cenu. To je úplne logické. My ich máme z firmy Sapeli. Samozrejme predtým ako sme sa rozhodli, sme pobehali aj iné predajne ale v tejto sa nám najviac pozdávali a aj na internete celkom slušne o nej píšu. A môžem už teraz povedať, že dobre sme sa rozhodli;-)

Stránka 1 z 17 [ Príspevkov: 169 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre