Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 18:04 

zdravím plánujeme zakúpiť centrálny vysávač čo poviete ? , doteraz sme používali robotický vysávač niekto si to pochvaľuje ale ja som celkom sklamaná pretože je to hlučné, pomalé a to najhoršie že to nevýsava poriadne takže musíme znovu zametať dlážky... investícia do... , ale nechápem možno je to chyba vo vysaváči pretože mojí známi si to pochvaluju... aj tak chceme zakúpiť ten centrálny, dakujem za rady.

Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 18:07 

Centrálny vysávač ja osobne odporúčam je to asi najlepšie riešenie ktoré más, škodá že si sa zadala najprv zlanáriť na robotický vysávač pretože tiež mam negativné skúsenosti kôli rýchlosti a hlúčnosti.. za ten čas čo vysáva robotický vysávač jednu izbu dovtedy som schopná povysávať 200m2 takže to stojí za názor.. a každa žienka domáca si chce v sobotu rýchlo porobiť a nie čakať pol dňa na vysávanie nejakého robotu a potom to je aj tak na prd... pret určite centrálny :)

Poslať Napísal: 10 Sep 2015, 18:16 

Toto je velmi polemizujuca otazka kazdy ma rad nieco ine, niekomu skor vyhovuje nieco automatizované a niekto ma zas nazor ,,sam si spravim najlepsie,, osobne som mala osobnu sksuenost si vyskusat centralny vysavac v zahranici, urcite by som ho domov na Slovensko nebrala, mne prekazala ta nekonecna hadica :roll: nikoho sem nejdem presviedcat aby ste kupovali roboticky kazdy ma svoje priority 8-)

Poslať Napísal: 16 Okt 2016, 21:17 

Ahojte, sice som dovozca CV a mal by som chvalit len svoj chvost, ale kombinacia robot a centralny vysavac sa mi zda logicka. Robot kazdy den ked je sam doma pozbiera vlasy, chumace, omrvinky a pod. A CV 1-2x tyzdenne vysaje vsetko na komplet, bez virenia prachu a bez kompromisov.
A hadica uz davno nie je ziadny problem, mame zakaznikov co maju hadicu 4-6 m a viac zasuviek, co je bezna dlzka, alebo existuje tzv. hadica skryta v stene, HLS system. Kto chce vediet viac, nech napise.

Poslať Napísal: 03 Júl 2017, 08:54 

Servuste..Som rád, že som našiel túto tému, keďže sa momentálne rozhodujeme s manželkou či kúpiť len nejaký robotický vysávač alebo centrálny?..Aký máte názor a ktorý by ste nám viacej odporúčili?..Nejaké výhody a nevýhody?..Budem rád za každý jeden názor a čím ich bude viacej, tým lepšie;-) Ďakujem!

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 13:35 

Ja teraz rozmýšľam, že si kúpim robotický lebo ten si môžem nastaviť a kým budem v práci mi povysáva celý byt. Ale zaujal ma ten centrálny vysávač, lebo o tom som zatiaľ ešte nepočula. To funguje tak podobne?

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 14:22 

@alienka ako pozerám, tak v tom máš trochu guláš (s prepáčením). Robotický vysávač si vieš nastaviť, to si dobre napísala ale centrálny vysávač tak nefunguje. Keď sa rozhodneš pre centrálny vysávač, tak do domu ti zabudujú zásuvku (tesne nad podlahou) a do nej si potom už len napojíš hadicu a vysávaš. Vlastne tú hadicu máš zabudovanú v stene. Pri takomto vysávači nemáš žiadne vrecko ani nič, takže vysávaš bez prachu a vrecka. Neviem ešte ako ti to lepšie vysvetliť a opísať.l Ak niečomu nechápeš, kľudne sa opýtaj. Rada ti poradím, keďže centrálny doma máme

Poslať Napísal: 12 Júl 2017, 08:49 

@Lujza máš pravdu, mám v tom riadny zmätok takže ďakujem za vysvetlenie :D len mi napadlo, že ak vysávaš bez vrecka, tak kam potom ide všetka tá špina a prach?

Poslať Napísal: 13 Júl 2017, 09:41 

@alienka v pohode, rado sa stalo:-) Veď kľudne sa pýtaj ešte otázky, ak nejaké máš. Odpoviem ti, keďže takýto vysávač doma máme. Vieš, lenže tento vysávač má kvázi takú ústredňu, to máš namontované také potrubie v jednej izbe a to sa skladá z dvoch častí. Jedna časť je čierna a druhá červená. Tá čierna to je smetná nádoba a tam idú všetky odpadky. Keď by si veľmi chcela vrecko, tak tam by si ho pridala ale žiadne papierové vrecko ale klasické také zaťahovacie na smeti

Poslať Napísal: 13 Júl 2017, 21:58 

@Lujza ahaa tak už teda chápem. a keby som si tam nedala vrecko ale nechala to len tak nech sa špina zbiera do tej čiernej nádoby, tak ako často to treba odtiaľ vysypať?

Stránka 1 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre