Hľadať    FAQ

Obsah fóra » topreality.sk

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Súťaže o ceny na Topreality.sk
 Poslať Napísal: 16 Nov 2014, 18:42 
Obrázok užívateľa

Navrhujem, čo tak usporiadať nejakú súťaž o zaujímavú knižku? zohnať partnera v oblasti stavebníctva či literatúry? O nejakú peknú knižku si rád zasúťažím, prípadne o zariadenie interiéru a podobne.

Prípadne súťaž na splnenie úloh, nájdete tipov, poskytnutie správnych odpovedí vo fóre. Čokoľvek, nech ma to trochu nabudí, nemám problém sem tam podeliť sa o moje skúseností prevažne s kvetmi, starostlivosťou o niektoré druhy kaktusov a podobne.

Poslať Napísal: 18 Nov 2014, 10:22 

Ďakujem za váš názor, určite v krátkej dobe nejaké sútaže vymyslíme, ak máte nejaké nápady kľudne napíšte.
Pretože napr sútaže s knižkou nie je podľa mňa najlepšie riešenie, pretože každého zaujíma niečo iné...

Poslať Napísal: 19 Nov 2014, 15:43 

Preto by mohlo byť zaujímavé kombinovať ceny a možnosti. O tom sú súťaže, že cena nemusí byť vždy nevyhnutne to, čo človek potrebuje. Mobil chce každý, tablet chce tiež každý, no kniha poteší a siahnuť po nej môžu ľudia už len preto, že tuje súťaž a šanca vyhrať. Ak pôjde o knihu a ešte niečo ako druhá cena, stále to bude lákadlo pre ľudí. Aj keď myslím si, že na ľudí momentálne najviac zaberá lákanie na Apple iPhone, Samsung Galaxy a rôzne značky, ktoré sú známe, kvalitné a lákavé.

Ale myslím, že keby existovala súťaž o stavebný materiál, o štyri palety ytongu, alebo inej tehly, to by bolo niečo, čo by na mňa osobne teraz momentálne asi zabralo :-D alebo čiernej lepenky zopár pásov. Neviem si však predstaviť logistiku, čiže dopraviť takú cenu. To bude v rámci Slovenska drahšie, ako samotná cena.

Ale zase napríklad zľavové poukážky na stavebný materiál konkrétnej značky by mohla byť bomba. Firma má reklamu a poskytne zľavu. Ak náhodou pôjde o niečo také, ktoré sa mi hodí, zapojím sa, jasné že áno. Moje meno máte medzi prvými súťažiacimi :-)

Poslať Napísal: 18 Jan 2015, 00:59 

Súťaž o nejakú dobrú knihu by nebol zlý nápad. Ako tu už vyššie odznelo, každého zaujíma niečo iné. Niekto siahne radšej po encyklopédii, iný zase po napínavej detektívke, tretí po románe písanom v anglickom jazyku, z dôvodu naučiť sa cudzí jazyk. Preto by som navrhoval súťaž o poukážku v istej hodnote napríklad do sietí Panta Rhei, kde si každý vyberie to, čo ho zaujíma ;)

PS: Je ale svätá pravda, že I-Phone chce vyhrať každý :D

Poslať Napísal: 31 Jan 2015, 18:37 

Ľudia, kniha je dobrý priateľ človeka, ale nachádzame sa skôr na stavebnom fóre, a preto súhlasím skôr s cenami typu- zľavové poukážky na stavebný materiál. Ide o to že ak dáte do súťaže napríklad iPhone, prihlási sa vám do nej veľa ľudí, ale len kvôli smartfónu. Ak dáte dajme tomu zľavu na stavebný materiál, priláka to ľudí, čo sa zaujímajú o problematiky, ktoré na tomto fóre riešime a možno nám aj prispejú svojimi poznatkami. Teraz nechcem povedať že by sme nechceli iPhone, ale dúfam že ste ma pochopili

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 31 Jan 2015, 18:37

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » topreality.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre