Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: čo realiťák to podvodník !!!
 Poslať Napísal: 02 Nov 2016, 15:42 

Všetci realiťáci sú podvodníci a klamári. Neverte im, klamárom a zlodejom !!! Nevedia nič len klamať a klamať a okrádať druhých ! Čím milší, tým vás viacej okradne a oklame !!! Dokonca vlastný zamestnávateľ učí svojich zamestnancov, ako klamať a okrádať druhých !!!

Poslať Napísal: 02 Nov 2016, 15:43 

a ešte vystupujú v tých trápnych košieľkach a oblekoch...

Poslať Napísal: 04 Nov 2016, 07:23 

mne sa jak pchal do riti aby som kúpila ten byt, až nechutné ...

Poslať Napísal: 14 Nov 2016, 17:14 

Mne skôr vadia tie klamstvá čo narozprávajú pri obhliadke bytu v BA napr. jeden mi natrepal že v 3 .izbovom byte s plochou 85 m2 kde žijú 4 osoby majú mesačne náklady 150 eur !!! A pritom ešte mali zrekonštruovaný vchod do činžiaku. To im asi zadarmo robili. A spotrebu v byte nemajú asi žiadnu. A ešte niečo za prenájom miesta na parkovanie pred vchodom platia ročne 30 eur v Bratislave !!! Ani som nevedel či mám tomu realiťákovi vynadať alebo jednu pri...., že si robí zo mňa srandu, lebo som už bol nasraný ako ma klame. Sú to svine. Ide im hlavne iba o to aby dobre zarobili.

Poslať Napísal: 28 Nov 2016, 15:26 

Mne sprostredkovali budúcu nehnuteľnosť, ktorá sa ešte mala postaviť, podpísala sa zmluva zaplatila záloha asi 60% z ceny nehnuteľnosti a k dnešnému dnu ani peniaze a ani postavený byt. Ani súd mi nepomôže pretože tá eseročka, už nemá žiaden majetok a hlavne je, že ten sviniar realiťák dostal 3000,- eur províziu od developera a teraz tvrdí že o tom nevedel. Bol to iba obyčajný podvod od realitnej kancelárie. Pekne spievajú kým nedostanú peniaze, potom ich už nič nezaujíma a počujete od nich iba výhovorky.

Poslať Napísal: 29 Nov 2016, 07:09 

Mne povedal realiťák a mali to aj v inzeráte, že realitka všetky poplatky uhradí za mňa (kataster, znalec, atď.), nasľuboval všetko čo sa dalo a bol veľmi milý a slušný. Ale po podpísani zmluvy už bolo všetko inak, už to neplatilo, už si to mám všetko zaplatiť sám a pritom tie svine nenažrané zobrali 3000,- eur províziu !!! Sú to hyeny, prajem všetkým nenažraným sviniam realiťackým, ktorý berú 3000 eur províziu, za to že urobia jednu zmluvu, aby sa s ňou riadne zadrhli. Inak, tu zmluvu si vie každý spraviť aj sám, stačí si ju stiahnuť z internetu ako vzor, len parcely treba správne uviesť podľa LV. Keby bol každý rozumný, tak neplatia tým nenažrancom 3000 eur !!!

Poslať Napísal: 27 Dec 2016, 22:06 

Mali by si ľudia dávať pozor ako ich oklamú realiťáci a ani o tom nevadia. Napríklad mňa oklamal keď si reliťák pýtal poplatok za prevod nehnuteľnosti v katastri. Ale ja som potom neskôr zistil, lebo spomínal, že to bude dávať elektronicky, že pri elektronickom je iba polovičný poplatok. Takže tomu hajzlovi realiťáckemu nestačí, že zobral províziu 3000 eur ešte aj na poplatku vás chce ošklbať. Špina zasraná realiťácka. Ale to si dajte pozor, lebo takto klame a okráda veľa realitiek !!! To nehovorím o podvodoch so znaleckými posudkami a pri prevodoch v katastri, kde je to riadne skorumpované.

Predmet príspevku: ked sa nechate, tak vam treba
 Poslať Napísal: 21 Jan 2017, 16:04 

Ked sa nechate, tak vam treba....,,,potom sa nestazujte.

Poslať Napísal: 24 Jan 2017, 12:34 

Len hlupak sa da oklamat. Platba katastralneho poplatku a overenie podpisov by mala byt definovana v zmluve. Ak ste si to nezazmluvnili, tak sa necudujte ze vas niekto oklamal. Za hlupost sa plati :lol:

Poslať Napísal: 10 Feb 2017, 05:58 

pozor na Makovinsku z haloreality ...klame a nema problem zobrat peniaze za nic...neplatte jej zalohy za byty

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre