Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Okt 2016, 19:04 

Stamila papierove ako si ich dobre nazvala :D :D Ale mas v podstate pravdu, tam vyrabaju dost nekvalitne skrine. Zopar sme mali aj takych ale po par rokov sme mohli kupovat dalsie. Hej, v tej. Az potom som si to uvedomila ze vlastne sestra s nimi skusenost ma a ona je rada ze ma od nich skrine. Ta kvalita je fajn a cena bola tiez, takze ona sa nestazovala:-)

Poslať Napísal: 12 Okt 2016, 19:19 

Tak inak sa to nazvať ani nedá:-) Náhodou fotky by sa nejaké nenašli? Chcela by som vidieť ako vyzerajú takto v reále keď už sú namontované

Poslať Napísal: 13 Okt 2016, 16:03 

Ach jo tak už sme sa aj my konečne dostali do toho štádia že ideme zariaďovať byt. Doteraz sme búrali, robili nové stierky, maľovali a dávali podlahu. Konečne už nastal čas, kedy sa idem už aj trošku realizovať a zariaďovať si ho:-) Potrebovala by som ale radu ohľadom skríň. Chcela by som vstavané a na mieru. Viete mi povedať aký materiál na takéto skrine je dobrý a aké koľajničky? Kto máte zrkadlové roldor dvere koľko vás vyšli? Vďaka za odpovede

Poslať Napísal: 14 Okt 2016, 10:12 

Stamila pisem ti az teraz kedze si chcela aj tie fotky tak vcera som k nej behla a som ti ju odfotila aby si videla aku jej vyrobili. Takze prikladam link kde si ju pozries, inak mi sem tu fotku nechcelo zobrat iba takto. http://www.imageno.com/8qnfjob6eejzpic.html

Poslať Napísal: 17 Okt 2016, 17:26 

Ďakujem ti že si bola ochotná ísť k nej a odfotiť mi ju:-) Pekná je, veľmi sa mi páči a aj kvalita je dobrá keď ju už majú dlhšie, takže asi je už aj rozhodnuté a pošlem im tam návrh aby mi poslali cenovú ponuku

Poslať Napísal: 18 Okt 2016, 15:12 

Maganela píše:
Ach jo tak už sme sa aj my konečne dostali do toho štádia že ideme zariaďovať byt. Doteraz sme búrali, robili nové stierky, maľovali a dávali podlahu. Konečne už nastal čas, kedy sa idem už aj trošku realizovať a zariaďovať si ho:-) Potrebovala by som ale radu ohľadom skríň. Chcela by som vstavané a na mieru. Viete mi povedať aký materiál na takéto skrine je dobrý a aké koľajničky? Kto máte zrkadlové roldor dvere koľko vás vyšli? Vďaka za odpovede

Tak kolajnicky sa vacsinou davaju hlinikove ale videl som uz skrine aj s umelymi kolajnickami ale tie su o nicom takze pri vybere by som si daval pozor a radsej si vybral hlinikove aby si ich nemusela po urcitom case menit..Co sa tyka materialu tak to je na tebe aky si vyberies, su rozne drevodekory. A ta cena, to je diskutabilne pretoze si nenapisala ake rozmery potrebujes, cena sa hlavne od toho odvija a samozrejme aj od materialu aky si zvolis a podla poctu policiek, atd..

Poslať Napísal: 19 Okt 2016, 15:02 

Viechman nevedel by si mi teda poradiť nejakú stránku kde by som si mohla nejaký návrh skríň spraviť aby som tam videla aj aké sú tie drevodekory a približnú cenu aby som zistila, teda poprípade by som rozposlala viacerým firmám môj návrh nech mi to oni nacenia..ďakujem

Poslať Napísal: 20 Okt 2016, 10:02 

Stamila nie je zaco, aj tak som mala v plane ist k nej na navstevu tak hned som zabila dve muchy jednou ranou :lol: Posli, myslim ze budes spokojna. Potom ked ti ich aj vyrobia tak posli aj ty fotku, ak nato za ten cas nezabudnes ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 10:20 

Maganela píše:
Viechman nevedel by si mi teda poradiť nejakú stránku kde by som si mohla nejaký návrh skríň spraviť aby som tam videla aj aké sú tie drevodekory a približnú cenu aby som zistila, teda poprípade by som rozposlala viacerým firmám môj návrh nech mi to oni nacenia..ďakujem

Aby som ti vedel odpoved na tvoju otazku som sa musel pytat zeny ze cez co robila ona navrh nasich skrin kedze toto vsetko som uz potom nechal na nu. Ale ukazala mi to, ona ho robila tu http://navrhar.samada.sk/ a tam potom ked sa preklikas tak su aj fotky s drevodekorami, takze aj to si tam mozes vsetko pozriet. Snad ti to pomoze ;)

Poslať Napísal: 25 Okt 2016, 11:55 

Ďakujem za ochotu, idem to hneď všetko očekovať. Aj tak by som nemala na to čas doteraz, ale dnes a zajtra to už chcem vyriešiť a už aj poslať návrh aby sa pomaly mohlo na nich pracovať. Do decembra ich potrebujem mať už doma, snáď to bude možné, lebo mi to dosť ponáhla

Stránka 4 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre