Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: novostavba Rezidencie Machnáč
 Poslať Napísal: 16 Nov 2015, 19:00 

Ahojte čo si myslíte o novej novostavbe Rezidencie Machnáč ? Máte tu niekto kupený byť alebo uvažujete ? Prípadne máte informácie o etapách stavania ? Skúšal som niečo hľadať ale nič relevantné som sa nedočítal, rád by som sa dozvedel niekoho usobnú skúsenosť a nie iba nejaké zaujaté články ďakujem.

Poslať Napísal: 20 Aug 2016, 15:47 

Ahoj pokiaľ sa niečo dozvieš viac nejakým iným spôsobom veĺmi rada budem keď sa podelíš o tvojú skúsenosť pretože aj mna zaujíma táto lokalita Machnáč chceme tu kúpiť taktiež novostavbu , tiež som sa nič moc nedočítala iba všetko pozitívne predpokladám zaplatené články

Poslať Napísal: 03 Nov 2016, 15:30 

No takže, je to sklamanie na plnej čiare. Štandard, nič extra. Niektoré byty majú pekný výhľad ale tých je málinko. 4 izbový sa ako tak dá ale 3 izbový je malý, nedostatok priestoru. Byt sa ťažko vetrá, treba si doriešiť klimatizáciu keďže byt je minimalistický. Priestory sú úzke, malé, okná sú zato veľké. V spálni sa okno nedá ani otvoriť, je na pevno, lacné materiály, v obývačke detto. Tmavá kuchyňa bez plynu, maličký balkón, tým pádom žiadne súkromie. Atď. atď., za tie peniaze sme čakali viac. Neodporúčam.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 03 Nov 2016, 15:30

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre