Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: tyčový vysávač aký vybrať
 Poslať Napísal: 06 Feb 2016, 11:50 

Dobrý deń, vedeli by ste poradiť aky tyčový vysávač vybrať na parkety, dlažbu ? Nezáleží mi či bude sačkový alebo bez sáčku ale hlavne nech je na kábel pretože aby mal dobrý ťah.

Poslať Napísal: 06 Feb 2016, 11:52 

Niekoľko rokov používame sačkový vysávač od elektrolux, manželka si ho veľmi pochvaľuje hlavne domácnosti, čo sa mne veĺmi páči ma silný tah takže si ho niekedy požíčam aj do garáže a tam si vysávam ťažšie prístupnejšie miesta. Ale osobne už v budúcnosti keď budem kupovať vysávač tak by som zvolil nekablové je to väčší komfort.

Poslať Napísal: 24 Aug 2016, 14:22 

Kód:
http://www.hej.sk/vysavac-podlahovy-eta-brilanto-0439-90000-sivy/

Ja som si tento kupila v hej a som velmi spokojna uz by som ho vobec nechcela menit, je to radost vysavat. Najviac sa mi paci ze nemusis rozkladat tyce kable a somariny, teraz si povysavam kedy sa mi zmysli. Tiez sa mi velmi paci ze je bez sackovy tak usestrime takto nejake euro.

Poslať Napísal: 30 Okt 2016, 21:32 

Elektrolux Ergorapido neodporucam - je to bateriovy tycovy vysavac, dva roky ho mam a zacala slabnut bateria, vymena baterie ma stala 55 euro a vraj vydrzia tak rok a pol... tak to radsej novy vysavac...

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 30 Okt 2016, 21:32

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre