Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: stolík pod počítač
 Poslať Napísal: 24 Dec 2015, 11:27 

Ahojte chceme dať za dvere do obývačky počítač a musíme najprv k tomu zakúpiť stolík pod počítač , vedeli by ste poradiť nejaký pekný stolík ktorý musí mať šírku maximálne 100 ? Obývačka ma takú vanilkovú farbu, biela kožená sedačka... chceme aby aj stolík farebné ladil nech tam nieje úplne odveci... :)

Predmet príspevku: Re: stolík pod počítač
 Poslať Napísal: 24 Dec 2015, 11:29 

Ahoj ja som kupoval nedávno v ,,asko,, nábytku majú tam široký výber, možno keby sa poponáhľaš ešte dnes by si stihla na štedrý deň, kúpiť určíte majú ešte otvorené, síce neviem odkiaľ si ale ak máš niekde po blízku skús pozrieť :)

My sme kúpili niečo takéto

Obrázok

Poslať Napísal: 06 Okt 2016, 03:31 

Prípadne nájdi si nejaký stolík na internete ktorý sa ti páči a daj to spraviť stolárovi podľa svojích rozmerov ale možno si trošku viac zaplatíš.

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 07:24 

Nájdeš obrovské množstvo stolíkov, fakt stačí len prstom ukázať. Avšak stolík pod počítač nie je až taká dôležitá vec, tam ti stačí aj nejaký úplne jednoduchý, nie príliš drahý a vydrží ti bezproblémov. Alebo môžeš skúsiť stolára ako tu už bolo spomínané, to tiež nie je zlý nápad.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 21 Okt 2016, 07:24

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre