Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Sep 2014, 20:24 

VESTAREAL, s.r.o. Bratislava - NEODPORÚČAM- pani, ktorá zastupuje sro-čku pre Trnavu nepoznám, nikdy ma nekontaktovala, avšak dovolila si bez môjho súhlasu dať na portál môj pozemok a ponúkať ho za úplne podhodnotenú cenu. Nereagovala ani na moju požiadavku okamžite stiahnuť spomínanú ponuku. FUJ.

Poslať Napísal: 03 Nov 2014, 20:33 

Ahoj prosimta vedela by si mi podat dalsie informacie o tvojom probleme ? Pretoze buduci tyzden ma prist pani z tejto spoločnosti a nahoda je ze tiez prave z Trnavy,

Dakujem Lenka.

Poslať Napísal: 07 Dec 2014, 21:14 
Obrázok užívateľa

to ale nedáva logiku. Niekto cudzí tvoj pozemok predáva u seba? Podhodnotená cena?
- buď chcela nalákať a zaujať, záujemcovi potom ponúknuť niečo iné
- alebo stiahla fotky, lebo svoje nemala, ale aj že by popis skopírovala?
- alebo nebodaj nejaká provokácia?

Nedáva mi to logiku, prečo by realitka stiahla inzerát od iného portálu a dala u seba za inú cenu. Aké by to asi bolo, keby ten pozemok naozaj niekto chcel a mal by hotovosť. Čo by tá pani robila? Snáď si nevymyslí na teba, že má akúsi zmluvu záhadne podpísanú o sprostredkovaní predaja.

Poslať Napísal: 23 Dec 2014, 03:39 

To je len reklany tah, trosku odbocim od temy ale podobne skusenosti mam s AAAautom (autobazar) maju rozne inzeraty aut za nizke ceny ale bohuzial take auto za taku cenu sa tam nikdy nenachadzalo.

Ide len o reklamny tah, aby tam nalakali ludi a nasledne im nieco ponukli.

Ja mam osobnu skusenost s AAAautom, vybrali sme si auto, kontaktovali pobocku ,,vraj je vsetko nachystane,, prisli sme do bazaru take auto sa tam nikdy nenachadzalo za taku cenu.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 23 Dec 2014, 03:39

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre