Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 24 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Starostlivosť o trávnik
 Poslať Napísal: 10 Nov 2014, 19:34 

ahoj, prosím Ťa, čo ste spravili s tou burinou v trávniku. Nám už tráva narástla, ale je plná buriny, niekde je jej aj viac ako trávy. Najskôr som ju začala vytrhávať ručne, ale nemám šancu, tá rastie ako divá. A neviem, či môžem použiť bofix, keď máme malé šteniatko.

Poslať Napísal: 23 Nov 2014, 19:46 

steniatko, nesteniatko, po zaschnuti bofixu, sa stava neskodnym pre zvierata. Kazdopadne, ja som z rovnakeho dovodu bofix pouzila a bola som sklamana, lebo zabral len na drobnu burinku, cerstvo vyjdenu, inak nie :(

Poslať Napísal: 23 Nov 2014, 19:48 

no aj ja som už bofix použil asi pred mesiacom, ešte sme šťeňa nemali, a tiež nezabral. Takže kosením tá burina vymizne? Ak je to tak, aj ja sa na to vykašlem. Ináč nám rastie presne taká istá ako Tebe a ešte aj veľa iných druhov.

Poslať Napísal: 19 Feb 2015, 17:53 

no, aspon, co som po nete zhanala info, tak by kvalitny travnik mal vytlacit burinu, ak budes kosit 1-2x tyzdenne a pravidelne hnojit. Ale ako pisem, aj tak mi to neda a chodim a kde tu cosi posklbkam a zda sa mi, ze je to o cosi lepsie, hlavne je mi do placu, ked vidim to ovso, ci co mi tu rastie a ide stylom asi 1 cm denne a zvysok travy raz tak pomaly. Lebo ak si si vsimla, povacsinou burina rastie na miestach, kde nie je trava, alebo je menej husta. Ak kosis, trava pojde odnozami hlavne do boku a bude zaberat na ploche viac miesta a hnojivo ju v tom raste podpori

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 24 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre