Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Úvery a poistenie

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Apr 2016, 21:00 

Dobrý deň, pred 4 rokmi som mal problém so splácaním jedného menšieho úveru a dostal som sa až do exekúcie. Tú som ale v momente vyplatil a odvtedy splácam všetko načas. Dokonca mi už pred dvoma rokmi povolili mnohonásobne väčší úver v SLSP a tak isto som nemal žiaden problém v nebankovkách pri nákupoch na splátky, ktoré sa týkali zariadenia domácnosti. Ide o to, že teraz chcem ísť do hypotéky na podstatne vyššiu sumu a chcem od vás vedieť váš názor na to, aké mám šance. Tento pondelok idem podpisovať žiadosti do SLSP aj do Sberbanku. Príjmovo by mi to podľa pani, ktorá sa v týchto veciach vyzná, malo vyjsť, ale mám strach z toho registra. O tom nesplácanom úvere som jej nepovedal, pretože som si myslel, že už to nie je dôležité, nakoľko s tými ďalšími úvermi som nemal žiaden problém. No predsa mi to nedalo a pre istotu som pozrel čosi na nete a kvôli tým piatim rokom, po ktorých vymazávajú z registra, som teraz v pomykove. Je možne, že som bol vymazaný skôr, ako po tých piatich rokoch, ako sa uvádza? Ďakujem za každú odpoveď.

Poslať Napísal: 21 Apr 2016, 21:02 

Pokým to bolo pred 4 rokmi, tak nemaj strach chlape. :)

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 00:54 

je to v pohode :))

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 20 Jún 2016, 00:54

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 3 ] 

Obsah fóra » Úvery a poistenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre