Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 11 Feb 2016, 22:01 

Ahojte, mame v celom dome biele steny a chceli by sme dat aj biele dvere, len sa bojim aby moc ta farba dveri nezanikala, videli ste uz takuto kombinaciu ?

Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 11 Feb 2016, 22:02 

ahoj sandra mi mame na obyvacke a kuchyni tiez biele dvere aj biele steny, sice nie su to klasicke biele dvere su take vzorovane a nemyslim si ze by nejako zanikali ale prave naopak :)

Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 03:38 

Ahoj vobec by som sa toho nebal nakolko som navrhar a sam doma mam takuto kombinaciua po rokoch to vyzera pekne a elegantne

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:47 

Ahojte, keďže riešim prerábku môjho nového bytu ktorý som pred mesiacom kúpila tak by som sa Vás chcela spýtať z kade ste si objednávali zárubne a dvere? Chcela by som aj tie vymeniť, lebo tie pôvodne sú už v hroznom stave! Ďakujem

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 14:51 

Kdeze si kupila novy byt? Kupovala si ho v povodnom stave? Aku mas predstavu dveri a zarubni? Ake by si chcela? Sestra toto riesila pred necelym mesiacom a pomahala som jej s vyberom tak by som mohla aj tebe ;)

Poslať Napísal: 19 Aug 2016, 11:32 

@Bachrikova ahoj;-) Tak ťa čaká teraz kopec roboty ale už len tej príjemnejšej. Keď som si zariaďovala môj byt tak som sa z toho veľmi tešila ;) Menila som tiež aj zárubne a dvere, takže by som ti ohľadom tohto snáď vedela aj poradiť. Ja som dávala biele interiérové dvere do celého bytu, ty chceš akej farby dvere a zárubne?

Poslať Napísal: 22 Aug 2016, 15:12 

Soňa píše:
@Bachrikova ahoj;-) Tak ťa čaká teraz kopec roboty ale už len tej príjemnejšej. Keď som si zariaďovala môj byt tak som sa z toho veľmi tešila ;) Menila som tiež aj zárubne a dvere, takže by som ti ohľadom tohto snáď vedela aj poradiť. Ja som dávala biele interiérové dvere do celého bytu, ty chceš akej farby dvere a zárubne?

Ahoj Sonička, zaujalo ma na tvojom prispevku ze si davala do bytu biele dvere.. Tiez som mala taku predstavu ze stare dvere vymenim a chcela by som biele. Moj manzel skor navrhol aby sme stare dvere len otapetovali ale ja nie som s tym napadom moc stotoznena. Mozem sa ta spytat kolko ta take biele dvere stali?

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 15:20 

@Romancha ani sa ti nečudujem že si s tým neni stotožnená. Keď dáš tapety na dvere tak to nevyzerá tak pekne ako keď sú originál biele dvere. Videla som na živo u kamarátky dvere ktoré len otapetovala a mne osobne sa to vôbec nepáčilo. Cena záleží od toho akú povrchovú úpravu si vyberieš. My sme platili 230,40€, ale aj za dvere aj zúrubňu

Poslať Napísal: 24 Aug 2016, 14:34 

@Vikyna kupovala som byt v Bratislave presne v Podunajských Biskupiciach a v pôvodnom stave, preto sú tam aj také hrozné zárubne a dvere ale zase som ho kúpila za lacnejší peniaz takže sa nesťažujem. To by som bola rada keby si mi poradila. Uvažovala som aj nad bielymi dverami len neviem či je to najlepší nápad? Aký máš na to názor?
@Soňa prečítaj si celý tento môj príspevok písala som to vikyne aké by som chcela:-)

Poslať Napísal: 24 Aug 2016, 18:45 

Bachrikova a za kolko si kupila byt v povodnom stave? Ma to zaujima lebo aj brat tam zhana byt, tak by som mu aspon vedela priblizne povedat:-) No ale co sa tyka tych dveri, myslim ze biele su dost pekne, len ci nebudu casto spinave, na to si myslela?

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre