Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 03 Feb 2016, 21:34 

Ahojte konečne sa trošku otepľuje a manžel už vymýšľa s kopaním bazénu :D A poprosil ma aby som sem napísala a zistila aká je vhodná dlažba pri bazén ?

Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 03 Feb 2016, 21:35 

Tak veľmi záleží aj od financi, pokiaľ máte nejaký luxusný bazén tak určíte by som nešiel do zamkovej dlažby ale nejaký iný obklad. Každá zamková dlažba bude spĺnať účel, nie je to žiadno vyhradené že ta je na to a ta je na to... :roll:

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 16:03 

my sme najprv rozmýšľali že dáme vymývanu podlahu ale sme sa potom báli keď bude podlahá mokra že niekto sa šmykne a padne, potom nám odporučili terasové drevo, máme ho už 2 roky a super.

Poslať Napísal: 03 Nov 2017, 10:08 

Potreboval by som poradiť - plánujeme bazén, avšak neviem celkom ako vyriešiť podlahu k bazénu akým spôsobom. Najskôr som uvažoval, že len trávu tam necháme okolo bazéna, avšak nejako sa mi to nepozdáva, predsa len potom každú chvíľu bude v bazéne tráva a kadečo z toho trávnika. Preto by som chcel vedieť, ako to máte riešené a či ste s tým v pohode?

Poslať Napísal: 06 Nov 2017, 09:09 

Kazimo píše:
Potreboval by som poradiť - plánujeme bazén, avšak neviem celkom ako vyriešiť podlahu k bazénu akým spôsobom. Najskôr som uvažoval, že len trávu tam necháme okolo bazéna, avšak nejako sa mi to nepozdáva, predsa len potom každú chvíľu bude v bazéne tráva a kadečo z toho trávnika. Preto by som chcel vedieť, ako to máte riešené a či ste s tým v pohode?

tráva nie je dobrý nápad, tento nápad aplikoval svokor a celkom to ľutuje, lebo fakt v tom bazéne je potom všetko, čiže ho treba častejšie aj čistiť, keď náhodou je zrána vlhko a ide sa do bazéna tak duplom jak je trávnik mokrý, tak sa všetko lepí, treba hľadať možnosti, pri ktorých tieto veci nebudeš musieť riešiť ;)

Poslať Napísal: 06 Nov 2017, 10:34 

Kazimo píše:

Videl som to riešené už rôzne. Osobne ja teda by som premýšľal nad tým inak.
Skús sa zamerať na to čo by mala tá podlaha okolo bazénu mať, respektíve spĺňať.

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 10:34 

Áno - začal som aj nad takýmito vecami uvažovať, preto porovnávam z každej strany, že akoby to bolo fajn. Aby to bolo praktické, aby to účel splnilo. Rišo máš nejaký iný nápad? Alfo mne ide v podstate o to aby nebol problém chodiť po tom, aby nejako neboli z toho nečistoty, ktoré by sa mohli do bazéna dostať, také bežné veci.

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 15:06 

otazka znie, ci chces aby ta podlaha bola bezudrzbova, ze jej nemusis venovat nejako cas jej starostlivosti a podobne alebo ci toto je otazka, ktoru absolutne riesit nebudes?

Poslať Napísal: 08 Nov 2017, 17:54 

Fcar píše:
otazka znie, ci chces aby ta podlaha bola bezudrzbova, ze jej nemusis venovat nejako cas jej starostlivosti a podobne alebo ci toto je otazka, ktoru absolutne riesit nebudes?

Myslím, že v tomto smere by každý jeden človek odcenil keby tá podlaha bola bez údržbová, ale nie som celkom presvedčený o tom, či jestvuje aj taká možnosť, predsa len ak niečo bude umiestnené pri bazéne bude to evidentne logicky dosť vystavované aj vode, aj počasiu celkovo a neviem čo by to okrem trávy zvládlo bez údržby nejakej :roll:

Poslať Napísal: 09 Nov 2017, 11:47 

Kazimo píše:
Myslím, že v tomto smere by každý jeden človek odcenil keby tá podlaha bola bez údržbová, ale nie som celkom presvedčený o tom, či jestvuje aj taká možnosť, predsa len ak niečo bude umiestnené pri bazéne bude to evidentne logicky dosť vystavované aj vode, aj počasiu celkovo a neviem čo by to okrem trávy zvládlo bez údržby nejakej :roll:

tiez si myslim, ale tak su ludia, ktori nejako udrzbu neriesia a prisposobia sa tomu co je potrebne, o tu travu je tiez potrebne sa starat, ale je to o inom, podla mna by bola moznost ozaj dat tam nejaku podlahu do okolia bazenu, co vydrzi mnoho

Stránka 1 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre