Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 77 z 78 [ Príspevkov: 779 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 14:45 

...ano dobre je, ze aj ten ohriaty vzduch nevyjde jak sa hovori ze navnivoc...len treba pozerat to aky typ rekuperacie, lebo nie je rekuperacia ako rekuperacia, su typy ktore len vetraju...a tie aj lacnejsie vychadzaju...

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 19:57 

hej hej ale tak je fajn, ak ti niekto usije system tak nejak na mieru, alebo ak je dobry predajca, tak ti povysvetluje, co aka jednotka vlastne dokaze a co by teda pre teba bolo to najlepsie

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 11:53 

raiy ty mas nejaku rekuperaciu? akym sposobom si si ju ty vyberal? na co si daval pozor?

Poslať Napísal: 17 Nov 2022, 09:03 

hej hej mam system od nilanu. ako nemozem napisat, ze som si nerobil prieskum aj u inych firiem, ale tuto ma doma aj svagor a tak som priblizne vedel co a ajak funguje a kedze si on chvalil cely system aj komunikaciu tak som bol uz od zaciatku viac menej rozhodnuty

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 08:33 

pavol aj ty vyberas? my by sme tiez chceli, len znaciek je uz vela a neviem si nejako vybrat, ze podla coho sa orientovat, na co sa zamerat, kamarat mi spominal, ze cena by nemala byt pre mna smerodajna, tak na to sa snazim nejako neprihliadat, ale neviem lebo sak tie rekuperacie asi kazda znacka ma nejake svoje vyhody nie?

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 09:11 

@Milanhrmo pre teba by malo byt podstatne to aby ti mal kto rekuperaciu doviest, aby ti ju mal kto namontovat a nasledne servisovat, to je podstatne. Nilan ma vyhodu v tom, ze oni vsetko ti zabezpecia, ze obratis sa na jednu firmu a o vsetko budes mat postarane. Oni robia nielen servis ked je problem, ale aj pravidelne prehliadky, ked proste chces mat istotu, ze vsetko ide ako ma.

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 09:44 

Pravidelné prehliadky je dobré robiť ako často? V akom intervale??

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 11:17 

Branči od ktorej konkrétnej firmy máš ty? Pri ktorej sa môžem na ten servis spoľahnúť? Nech nemusím nejako tápať, potrebujem to proste čo najskôr už vyriešiť a teda chceme túto značku, tak nech to máme čo najskôr dohodnuté.
Môžeš mi prosím ťa povedať ako máš v miestnostiach rozvrhnuté výduchy?

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 14:32 

S výduchmi si nechaj poradiť od nich, predsa len majú prax a vedia čo a ako. To je podľa mňa nič, keďže napríklad aj krytky si vieš vybrať v rôznych prevedeniach, takže to nie je ani nejak rušivé

Poslať Napísal: 29 Nov 2022, 07:57 

ideal je ked nie su umiestnene nad gaucom, nad postelou v spalni a na takych miestach...aby priamo ty si nejako nepocitoval to, ze ako ten vzduch prudi nejako...ono je fakt, ze nam tiez poradili, co by bolo vhodne kde a hladali sme spolu vhodne moznosti...predsa len uz sme mali cca nejaku tu predstavu ako by sme aj nabytok chceli mat rozmiestneny...

Stránka 77 z 78 [ Príspevkov: 779 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 74, 75, 76, 77, 78  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre